Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély, hogy a Jobbik...

Van rá esély, hogy a Jobbik ellenes videókban pénzért megvásárolt híres személyek gázsiját a Hit Gyülekezet a hívőitől beszedett pénzekből finanszírozták?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Esély mindenre van, de szerintem valószínűbb, hogy csak bepalizták őket, és ingyen csinálják.
2014. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Megírta a hurutinfó, hogy a Hágyé finanszírozta, vagy honnan veszed?
2014. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Lehet rémképeket festeni minden árnyékra, de inkább esélyes, hogy - mint jól ismert baloldali figurák - ingyen nyilatkoztak.


Gázsit munkáért szoktak kérni, 5 másodperc beszéd pedig még színészeknek sem az.

2014. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

" Megírta a hurutinfó, hogy a Hágyé finanszírozta, vagy honnan veszed?"


Éppenséggel az Origó írta meg:

[link]

2014. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Bakfittyet írta meg az Origo. Ismét kérdem: honnan tudod, hogy a Hágyé fizetett, és nem ők akarták ezeket elmondani a videóban?
2014. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem, hogy van-e rá esély, nem állítottam semmit, illetve abból gondolom, hogy ezért kaptam pénzt, mert elég nagy nevű, híres emberek is felszólalnak a videóban, amivel eléggé rogyni fog az irántuk táplált szimpátia.
2014. ápr. 3. 20:35
 7/19 anonim ***** válasza:

"honnan tudod"


Csak megjegyzem, hogy ha valaki TUD valamit, akkor általában kijelentést tesz. "Van rá esély..." kezdetű KÉRDÉS a biztos tudás jele?

2014. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Nem, te azt állítottad a kérdésben, hogy megvették őket pénzért. De bizonyíték nincs rá, csak vízionálsz.
2014. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Állítottam kérdésben? Az előző válaszom előtt egy deka kérdő mondatot nem írtam.
2014. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9

Nem neked válaszoltam, hanem az előtte levőre. Azt hittem vili.

2014. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!