Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély, hogy a Jobbik...

Van rá esély, hogy a Jobbik ellenes videókban pénzért megvásárolt híres személyek gázsiját a Hit Gyülekezet a hívőitől beszedett pénzekből finanszírozták?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem hiszem, hogy fizetnék őket.


Szerintem ezek csak "hasznos hülyék", ahogy Lenin pajtás mondta még annak idején a nyugat-európai kommunistákról.

2014. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
...Vagy hasznos okosak. :)
2014. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon okosak, tényleg. :)
2014. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az én véleményemet elég jól leírja ez a blogbejegyzés:

[link]

2014. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Németh Sándor tizedet követel a hívektöl, van ott pénz böven. A vidám vasárnapokon gyülölettel beszél a Jobbikról, ugyanis a Jobbik elszámoltatná a Hü..èk Gyülekezetét, nem volta továbbra is bejegyzett egyház. Az egész a pénzröl szól. Valszeg ingyen bohóckodnak a Hgy-ek a videókon, mert Németh Sándornak ingyen is mindent. Ez a manipuláció, az emberek hitének kihasználása.De nem sajnálom az ilyen embereket. Úgyis mind dili házban fogja végezni, de hogy komoly mentális betegségük van az biztos.
2014. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért Bródy Jánost (a többiekről nem is beszélve) hülyének tartani, csak mert nem értesz egyet a politikai nézetével... nos, ezzel magadat minősíted.

Kétlem, hogy ezredannyit hozzáadtál (vagy fogsz egész életedben) a magyar kultúrához, gazdasághoz, mint ő.


Továbbra is ott a kérdés, miből gondolod, hogy a videó a Hit Gyülekezete megbízásából és pénzéből készült?

Bár szerintem tök lényegtelen dolog, de ha már ez a kérdés...

Ők nem biztos, hogy azért nem szeretnék, mert félnek az elszámoltatástól (bár meglehet, hogy nincsen minden rendben a gazdaságukkal, ezt nem tudhatom, de az ő dolguk). Az elszámoltatásukkal akkor értek egyet, ha az összes, így a Jobbik által is történelminek elismert egyházakat is elszámoltatják ugyanolyan szigorral. (Egyenlő bánásmód!)

A HGY a Jobbik politikája ellen beszél, ellenzi a gyűlöletet és a kirekesztést. A Jobbiknak ez nem tetszik leginkább. Szóval ott a kérdés, hogy melyik volt előbb: a tyúk vagy a tojás.


Egyébként nem csak a HGY szeretné, ha a Jobbik "megszűnne". Megsúgom, a szocik, liberálisok, sőt leginkább Fidesz-KDNP se bánná (politikai riválisok, a többit is zsinórba bedarálták eddig is).

2014. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: Nem, nincs rá esély

hogy a Jobbik ellenes videókban pénzért megvásárolt híres személyek gázsiját a Hit Gyülekezete a hívőitől beszedett pénzekből finanszírozták. Ezt tényként mondom, hogy ez a feétételezés nem állja meg a helyét.

2014. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
elnézést *feltételezést
2014. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Laci vagyok válasza:
Én sem gondolom, hogy Sanyi fizetett volna ezért, elég csak parancsba adnia az alattvalóknak, hogy nyilatkozzanak úgy ahogy elvárja és ez elég. De ha fizetnie kellene érte akkor sem lenne számára nagy gond hiszen a tagokat bőségesen megkopasztja alkalomról alkalomra és mostanra már multi milliárdos.
2014. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!