Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Átjelentkezési kérelem beadva...

Átjelentkezési kérelem beadva de melyik szavazókörbe mehetek szavazni?

Figyelt kérdés

Nem a lakóhelyemen lévő, hanem másik szavazókörben akarok szavazni, konkrétan 100 méterrel arréb lévő másik iskolában, Bp. ugyanabban a kerületben.


Na de akkor most honnan tudom melyik szavazókörben lesz az én szavazatomhoz szükséges név, cím adat stb.?



2014. ápr. 4. 01:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérelemre kapott válaszban majd benne lesz pontosan. Az enyémben is le volt írva.
2014. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem fog menni,nem arra találták ki hogy 100 méterrel arréb jelenkezz át :)

Minden kerületben ki van jelölve egy szavazókör ahol az "átjelenkezettek" szavazhatnak.

[link]

Itt megnézheted,de úgyis értesítenek

2014. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de jogom van máshol szavazni, nem? Tehát akár nevetséges, akár nem, én sajnos csak akkor megyek el szavazni, ha nem ott kell leadnom a szavazatom ahol az alkoholista kommunista házmester pofátlankodja be magát a szavazó bizottságba.


Szavazni márpedig akarok!

2014. ápr. 4. 12:06
 4/9 anonim ***** válasza:
És megismeri a borítékodat, aztán érvényteleníti, vagy mi van?
2014. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, másról van szó. Amúgy az hogy gyűjtögette mint gondnok az egyik párt jelöltjének az aláírásokat, nem összeférhetetlen?
2014. ápr. 4. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Átjelentkezhetsz még másik kerületbe akkor tuti nem ott kell szavazni ahol eredetileg.

Nem értem hogy jelentkeztél így át.pl Budapest 14.kerből 14 kerbe?

Azthiszem ma 4-ig lehet amúgy

2014. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így van pontosan. Amúgy elküldték és kijelöltek egy helyet. Csak most jól megszívtam mert a kerület másik felébe kell mennem.


ciki...

2014. ápr. 4. 16:41
 8/9 anonim válasza:
A szülőfalumban szerettem volna szavazni, de a tőle 4 km-re található városban kaptam lehetőséget az átjelentkezési kérelemre válaszként.
2014. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bringával pillanatok alatt ott vagy :)
2014. ápr. 5. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!