Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy, hogy a DK...

Csak én látom úgy, hogy a DK létrehozása, csak a baloldal vesztére hajtotta a vizet?

Figyelt kérdés
Komolyan nekem úgy tűnik, mintha Gyurcsány Orbán embere lenne, ennyit senki nem tett a FIDESZ győzelméért mint ő. Most létrehozott egy pártot, ami ha külön indult volna, sok szavazatot rabol el az Összefogástól, így hogy együtt indul velük így meg sokat veszítenek miatta, mert feltételezem, hogy egy DK párti, ha nem lenne DK, nem a FIDESZre vagy a JOBBIKra szavazott volna, hanem az Összefogásra. Nem mintha, Mesterházy vagy Bajnai jobb lenne mint Gyurcsány, csak ők talán kevésbé híresültek el gaztetteikről.

2014. ápr. 4. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Gyurcsány nem Orbán embere, hanemegy beteg ripacs, akinek a saját szereplése mindenmásnál fontosabb. Az összefogás önmagában megér egy misét, de inkább azok a bolondok, akik összeálltak vele, az egy más kérdés, hogy az az elmebeteg ripacs azzal tette volna a legjobbat a baloldalnak, ha visszavonul. Így viszont az összes többi pártnak együtt kéne Gyurcsánynak írni egy köszönőlevelet, mert az biztos, hogy Gyurcsány felkarolása sok embert tántorított el a rájuk szavazástól.
2014. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macungo ***** válasza:
65%
Így tovább Gyurcsány !!!! Nyírd ki a baloldalt :DDD Köszi. Köszi Feri!!
2014. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 belapus ***** válasza:
23%

Szerintem önmagában a létrehozása kevésbé - bár a baloldali szavazatokat nyilván megosztja -, inkább az, hogy kénytelenek voltak bevenni a koalícióba.

El kellene már felejteni Gyurcsány "gaztetteit", mert sok hasonlóval találkozhattál az épp hatalmon lévőknél is.

Ha hirtelen minden olyan embernek leesne az egyik keze, aki egy fillér közpénzt is eltulajdonított, rengeteg félkarú politikusunk, politikus családtagunk, akármilyen párt közeli vállalkozónk lenne.

2014. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek nem felejtették el, és ez nem a fideszesekre vonatkozik, hanem a baloldaliakra. Gyurcsánynak lehet köszönni a fidesz kétharmadát. Viszont neki mégmindig az a legfontosabb, hogy mindenáron bejusson a parlamentbe. Akkor is, ha az ellenzék veszíteni fog. De ő bent lesz, neki ez a lényeg. Én tényleg nem értem, hogy miért vették be. Főleg mikor még tavaly évvégén is a csapból is az folyt, hogy mindegyiknek az a véleménye, hogy Gyurcsánnyal együttműködni lehetetlen és kár. Aztán tessék.
2014. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem veszik be akkor is kapott volna a DK kb. 5%-ot és akkor ugyan ott vannak...
2014. ápr. 4. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg, de azán meg ki tudja? De szerintem az MSZP betegesen rettegett attól, hogy akármennyire utálják is a népek Gyurcsányt, nagyon karizmatikus és képes lenne a halottnak is addig rikoltozni a fülébe meg hadonászni neki, amíg fel nem kel és rá szavaz. Szerintem attól féltek, hogy mikor elkezdtek feljönni, mint a talajvíz, (rövid idő alatt 1%-ról már 5%-on jártak) hogy a végén még olyan népszerűek lesznek, hogy megelőzik őket, ezért inkább jobbnak látták bevenni, minthogy elvigye a helyeiket. Másrészt meg így biztos nekik is, hogy bejutnak, mert azért az is ott van, hogy az MSZP mégis nagyobb név, sok szavazót meg inkább az győz meg, mint az, hogy ki is van benne meg ki nincsen. Így aztán mindannyian megnyugodhattak.
2014. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Gyurcsány még egy olyan jelenség, amit a választók szemrángatva el tudtak volna viselni, csak hogy leváltsák Orbánt. De a volt SZDSZ tagokat mellette már egyetlen magyar ember se bírja gyomorral.
2014. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!