Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lassan "kihal" a nagy baloldal...

Lassan "kihal" a nagy baloldal szimpatizánsai?

Figyelt kérdés
Mert ahogy észrevettem baloldal támogatói nagy többségben 50-60 év felettiek!

2014. ápr. 1. 10:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Nem halnak ki. Azért nem veszed észre őket, mert - például - a nyelvtant tanulják. De azt elhiszem, hogy szeretnéd, ha így lenne.
2014. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

Ha ez ringat biztonságba, akkor nyugodtan hidd csak ezt. Ha szerinted a mai ötvenévesek, akik a 80-as évek közepén-végén nőttek fel szinte már félkapitalizmusban, mind rajongással gondolnak a korszakra akkor igen naiv és fiatalka lehetsz.


Ez a duma megy már 15 éve, aztán valahogy mindig egy jól behatárolható, komoly szinten belül fluktuál az eredmény.


Üdv,

egy 25 éves balos

2014. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1

[link]

2014. ápr. 1. 10:15
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem ezt akarom hinni hanem ezt látom hogy ott a sok 60-50 év feletti ember aki nyelik Bajnai meg Mesterházy hülyeségét mint kacsa nokedlit!
2014. ápr. 1. 10:17
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

1. Az úgynevezett baloldal addig nem hal ki amíg egyetlen elnyomott ember is él a földön.


2. Ez magyarországra vetítve úgy érvényes hogy ma már sok korábban baloldai szavazó a Fideszhez pártolt ugyanis észrevehető hogy egyrészt a Fidesz is öregszik másrészt ők azok akik sok-sok olyan tettet hajtanak végre ami a Kádár-rendszert idézi.


Úgyhogy-összességében...ne reménykedj barátom mert a"balosok"addig lesznek amíg a világ! Legfeljebb más-más formában. Úgyhogy igyekezz ezzel vagy megbarátkozni vagy...ne harcolj ellene ha haldokolsz.

2014. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

"Nem ezt akarom hinni hanem ezt látom hogy ott a sok 60-50 év feletti ember aki nyelik Bajnai meg Mesterházy hülyeségét mint kacsa nokedlit!"


És ki vagy te, hogy az általad látott dolgoknak bizonyító ereje legyen akármire?


Én meg ezen a fórumon meg úgy en bloc az interneten azt látom, hogy a totális kritika és objektivitás nélküli nokedlizabálás a szélsőjobbos kistinik sajátja.


Na, most melyikünknek van igaza?


Gondolom szerinted neked, mert engem bizonyára agymosottnak tartasz. Mert ezt írta a kedvenc oldalad és ők mindig igazat mondanak.


Ugyebár.

2014. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Magyar baloldal? Mármint a Fidesz, Jobbik és MSZP? Nekem sajnos úgy tűnik, hogy a magyar jobboldal halt ki teljesen.
2014. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Te Jézus isten mik ezek a válaszok egyből jönnek a "szélsőjobboldali vagy" :D

Bocsánat hogy fel mertem tenni egy kérdést egy észrevételemről!

Ti vagytok ám az igazi szélsőség ahogy válaszoltok!

2014. ápr. 1. 10:31
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

"Az úgynevezett baloldal addig nem hal ki amíg egyetlen elnyomott ember is él a földön."


Ezt a választ 0%-ra értékelték...gratulálok! Igaz a mondás hogy a magyar ember gyűlöli az embertársát! Gratulálok...!

2014. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok jobbos, de szerintem is egyértelmű, hogy a bal oldal korosabb. Ezen talán kevéssé kell csodálkozni egy posztkomcsi országban, hiszen az idősek között sokan éreznek nosztalgiát a Kádári időszak iránt, amikor biztosítva volt a megélhetés és a Trabant. Mert - valljuk be - többségük ugyanúgy emocionális alapon szavaz, mint a többi párt szimpatizánsa.
2014. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!