Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az Origo baloldali hírportá...

Ha az Origo baloldali hírportál, akkor miért vannak a kommentelők között többnyire jobboldaliak, és azon belül is inkább jobbikosok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért, amiért pl. a MNO oldalán meg sok összefogás párti beírogat. Némelyiknek nagyon sok szabadideje van és meg van róla győződve, hogy olyan rohadt fontos az ő véleménye, és olyan nagyon jó meglátásai vannak, hogy ő egymagában el fogja érni, azt amit egy komplett kampánynak nem sikerült és áttéríti az ellenfél szavazóit. Ez mindegy valamilyen irányultságú hírportálon így van.
2014. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Az Origo nem baloldali hírportál.


Inkább liberális szemléletűnek mondható, de csakúgy, mint az Index esetén, itt is domináns jobboldali, leginkább kormánypárti behatás tapasztalható.

2014. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Origo azért nagyjából semleges tudott maradni.Objektívebbek, mint az Index.


A jobboldaliak szerint baloldali a baloldaliak szerint jobboldali portál.

2014. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Objektívebbek, mint az Index. "


Azért kopipészt-hírportált én nem neveznék objektívnek. Az Indexnél 5 perc egy cikk. OK, az Origónál lehet, hogy 10.

2014. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Azért kopipészt-hírportált én nem neveznék objektívnek. Az Indexnél 5 perc egy cikk. OK, az Origónál lehet, hogy 10."


A cikkeik általában normális hangvételűek, az Index sokszor kiforgat dolgokat.

Meg, mint írtam az Origo semlegesebb, mindig próbál középre húzni.

Ami sokszor nem tetszik, az a sok helyesírási, fogalmazási hiba.Persze, mi is ejtünk, de egy újságírónak azért figyelnie kellene.

2014. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra áll fel nekik, hogy olyan helyeken fröcsögnek, ahol semmi keresnivalójuk. Senki nem kíváncsi rájuk, pont azért csinálnak mindig balhét. Az már nekem is magas, hogy ha valamit utálok, akkor miért olvasom/hallgatom/nézem csak azért is, márpedig ők ezt csinálják.
2014. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 legion ***** válasza:
A demokrácia lényege,hogy bárki véleményt nyilváníthat.Amúgy ez a liberális szennyoldal úgy alkalmazza a demokráciát,hogy ők írnak cikket,és ha 2 közismert téma közül valamelyiket érint,akkor nem lehet kommentet írni.Liberáliséknak ez a szabad véleménnyilvánítás.
2014. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!