Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért törlik az Origo oldalon...

Miért törlik az Origo oldalon azokat a hozzászólásokat, amikben nem szídjuk trágár módon az Orbánt vagy a fideszt?

Figyelt kérdés

egyik ismerősőm ma jelezte nekem, amit már én is tapasztaltam korábban. Az Origo híroldalon nem először történt meg, hogy hozzászóltam egy cikhez, teljesen normális szolid hangnemben, és pár perc múlva töröték. Utána megint és megint. A többiek meg trágár szavakkal illetek mindent és mindenkit, azt meghagyták.


ma jelezte az ismerősöm, ha vele ma kétszer megtörtént, pedig csak egy két mondatot írt, de senkit nem szídott.


tudom, hogy az Origo baloldalas hírportál.


Köszönöm a válaszokat.



2013. júl. 11. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert ott is működik a cenzúra, mint minden hasonló mentalitású oldalon. Ami nem egyezik az ő véleményükkel, azt törlik. Pl a kuruc.info hírportálon soha semmit nem törölnek, akármiről szóljon az a hozzászólás.
2013. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

értem. Bár a vélemény nyílvánításban benne van az is, hogy nem mindenkinek ugyanaz a véleménye egy adott dolgoról, és én ezt teljesen elfogadhatónak tartom. De cenzurázni, hogy csak egyfajta vélemény jelenjen meg, nem tartom normálisnak. Főleg, hogy szó sem volt szídásról, vagy csúnya beszédről.

Köszi , hogy írtál.

2013. júl. 11. 17:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert nem szeretik Orbit.
2013. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen igen, ezt én is értem. :)

szóval mindent értek, csak nem tartom elfogadhatónak. Ezért van az, hogy csak a baloldali hozzászólások jelennek meg, mert az összes más párt, vagy ép független hozzászólást törlik. Ez elég megtévesztő, így akkor még vitatkozni sem lehet egymással. (vagy épp megmagyarázni dolgokat egymának)

2013. júl. 11. 17:59
 5/13 tetro ***** válasza:
87%
Bemásolhatnád mit írtál az Origora
2013. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 rémuralom ***** válasza:
68%
Témába vágott? Tényleg lehet, hogy többet tudnánk mondani, ha látnánk, hogy mit írtál, meg a cikk linkjét is.
2013. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Tükrözi a színvonalukat....


A trágárságokat oldalfüggetlenül törölniük kellene, és nem kivételezniük egyesek moslékát!

2013. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te töröltetnél itt egy olyan hozzászólást, amelyik édesanyád vélt foglalkozását feszegeti (most attól függetlenül, hogy alapból törölnék)? Ha nem, akkor örömmel olvasnád? Egyébként a trágár hozzászólás szerinted kit minősít? Azt akiről szól, vagy azt aki írja?
2013. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nyílvánt azt aki írja. Nem az számít mit mond, hanem, hogy ki mondja.

Nem másolom be a hozzászólásaimat, szó szerint már nem tudnám leírni. Az ismerősom mai hozzászólásait meg nem szeretném az engedélye nélkül. De biztosíthatlak, egyik sem rossz hangnemű vagy ellenséges. Ez biztos.

2013. júl. 11. 18:40
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az érkezett válaszokat. Sziasztok.
2013. júl. 11. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!