Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vasárnap előfordulhat hogy a...

Vasárnap előfordulhat hogy a kormányváltás leszerepel, és a baloldalon Smuck Andor pártja a Magyarországi Szociáldemokrata Párt jut be?

Figyelt kérdés
Ma mutatták mesterházyt a kampánykörútján, és vagy 20an voltak csak akit érdekelt.De a Smuck Andor féle gyűlésen hatalmas tömeg volt.Előfordulhat hogy a baloldalon pártcserék lesznek a parlamentben?

#Andor #smuck
2014. ápr. 4. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ezek a kampánykörutak semmit nem mondanak. Egyrészt ciki elmenni. Nem csak a baloldalnak, meg nem azért, mert rettegés van. Meg nem azért, mert szégyellik a pártjukat. Egyszerűen ezek a vonulgatások, meg álldogálás egy 20 perces beszéd miatt, mint valami szar koncerten... Hagyjuk már.


Én pl. fideszes vagyok, szóval megfélelmítve biztos nem vagyok, szégyellnem sem kell, mert még az esélyesek is ők, de nem megyek el ilyen hülye vonulgatásokra, meg nem álldogálok ott, mint valami idióta sehol. Ha valami érdekel, megnézem a tv-ben vagy elolvasom az újságban, neten. Manapság leginkább a nyugdíjasok járnak el az ilyenekre. Szóval az, hogy egy ilyenen kevesen vannak semmit nem jelent. Ahogy az se, ha sokan. Láttad Gyurcsányék pl. fizettek egy-egy ezrest a fiatal lányoknak is, hogy a gyűlésükön fotózkodjanak velük. Más összeröffenésen bögrét kaptak a nyugdíjasok tőlük stb.


Csak az jelent valamit, amikor lezajlik a választás és összeszámolják a szavazatokat.

2014. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Ez kb annyira esélyes, mint hogy a Jobbik nyeri a választást.
2014. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert az MSZDP nem Smuck Andoré. Az ő pártja a Szociáldemokraták Magyar Polgári Pártja. Az MSZDP régen nagyon aktív párt volt sőt majdnem egyszer kis híján be is jutottak, de sajnos ma már nem én is támogattam őket de ma már kiöregedek és elvannak mint nyúl a cekkerben még csak nem is indulnak sehol.
2019. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!