Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikra csak a lázadozó...

Jobbikra csak a lázadozó fiatalok szavaznak, vagy komolyabb választótáboruk is?

Figyelt kérdés

Itt a környéken csak azt látom hogy 50 kilós vékonyka fiatalok hatalmas kárpátiás pólóban és nagy fekete bakanccsal sörözgetve ordíbálnak hogy zsidók így meg úgy...néha mikor megelégeli valaki elhajtja őket mert elég hangosak.

Ez a kép él a társadalomban is a jobbikosokról?



2014. ápr. 5. 20:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

Én is rájuk szavazok, építészmérnök hallható nő vagyok.

Édesanyám is rájuk szavaz, ő pedig jogász.


Nem járok Kárpátia koncertre , nem hordok bakancsot és a zsidókat sem szoktam indokolatlanul szidni.

2014. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Kb 1 millió ember szavaz rájuk, szerinted?
2014. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
49%
Én is lázadó fiatal vagyok (még 18 nem múltam el), de soha nem szavaznék a Jobbikra, de az összefogásra se (vagy kormányváltó "erő").
2014. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

1 millió??

ma olvastam hogy a legutolsó mérések szerint 15 % körül kapnak.

azért akkor a milliós szám erős túlzás.

2014. ápr. 5. 20:57
 5/31 anonim ***** válasza:
48%
Igen ez, a kurucinfós agyhalottak miatt.
2014. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak azok. Ismerek orvosból is Jobbikost. Ő legalább meg tudja indokolni, hogy miért. Nem úgy, mint sok fiatal, aki csak azért szavaz rájuk, mert az iskolában az a menő. Másra pedig égő.
2014. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
28%
Csak olyanok szavaznak rájuk, akikben vagy a cigánygyűlölet erős, vagy fogalmuk sincs arról, hogyan működik az állam gazdasága.
2014. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
78%
20 éves vagyok, nem vagyok lázadó, van normális iskolai végzettségem is, és holnap a Jobbikra fogok szavazni :)
2014. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

"Csak olyanok szavaznak rájuk, akikben vagy a cigánygyűlölet erős, vagy fogalmuk sincs arról, hogyan működik az állam gazdasága."


igen ezt észrevettem én is.

a romák mindig fel vannak emlegetve.de volt hogy gazdaságpolitikáról akartam valamelyikkel beszélni, és a zsidó tőkén kívül mást nem tudott fújni, így pedig elég egyoldalú volt a beszélgetés.

2014. ápr. 5. 21:02
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

A kettő nem függ össze, és nem is várja/várhatja el egy párt hogy ne legyen csőcselék támogatója.

Ahogy a Motorhead együttes sem a pár koszos ápolatlan hosszú hajú rajongóik miatt ért el olyan sikeret. Tehát érted, mire akarok ezzel célozni!

21F

2014. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!