Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem furcsa hogy Orbán...

Csak nekem furcsa hogy Orbán Viktorék 14 millió szavazó lapot gyártottak le miközben az országunkban 8 millióan szavaznak?

Figyelt kérdés
Ugye azért 8 millió a szavazó mert a kiskorúak... de lehet hogy még 8 millió se... Minek gyártottak le annyit ez senkinek nem esett le? senkinek nem gyanus?
2014. ápr. 5. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezt honnan veszed? Amúgy világszerte 14,5 millió a magyarok száma, ők is szavazhatnak.
2014. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Előző vagyok, lehet hülyeséget mondtam, mert a külföldön élő magyaroknak máshogy kell szavazni, nem tudom, hogy hogyan, de amennyiben az ő szavazatuk is be lesz jelölve egy olyan szavazólapon, akkor szerintem ez a magyarázata.
2014. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy ennyit gyártottak le, ez engem is érdekelne.
2014. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lindmayer ***** válasza:
100%

azért mert, ha elrontod, akkor kérhetsz másik szavazólapot

a nyomdai munkálatok után is lehetett még átjelentkezni, ezért is kell valamennyi plusz

amúgy is szakmai alapokon határozták meg, hogy mekkora mennyiséget kell kinyomtatni

de ha attól félsz, hogy evvel valamiféleképpen csalnálak, akkor elárulom: a szavazatszámláló bizottságban nem csak a fidesz képviselői vannak jelen

és minden választásnál több szavazólapot gyártanak, mint amennyi szavazó van, nem a mostani sajátossága

2014. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Has Viktorék 14 millió lapot csináltak mennyit csinált a ellenzék?
2014. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Mennyit csinált a másik 200 párt ? :D
2014. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes felvetés, és érdekelne a továbbiakban is. A ksh adatok alapján úgy számolom körülbelül 7 millió szavazóképes van Magyarországon (azokkal együtt akik külföldre kényszerültek, vagy mentek valamilyen okból)ebből több mint 4,5 millióan szavaztak "összesen" (ezen arányát nem tudom milyen összességben vannak, a kényszerből elmenők, 56 ban kimenők, határon túliak stb).

14 millió magyar van, küldj linket köszi.

Amúgy meg aki mondjuk Amerikában él minek szavazna, mit érdekli a magyar politika, ha évtizedek óta kint él?

2014. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" és minden választásnál több szavazólapot gyártanak, mint amennyi szavazó van, nem a mostani sajátossága"


Ez hülyeség. Sose és természetesen most se nyomtak többet, sőt lényegesen kevesebbet nyomtatnak.


Hogy miért? Mert elég jól becsülhető, hogy milyen sokan maradnak otthon!! Tök felesleges annyit nyomtatni ahány választásra jogosult van. Nemhogy többet!


Elméletileg tehát borzalmas káoszt lehetne csinálni ha mindenki menne szavazni :-D

Gyakorlatban viszont úgyis rengeteg ember nem szavaz!

2014. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!