Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valasztasrol online musor?

Valasztasrol online musor?

Figyelt kérdés
Lesz valahol online musor a szavazasrol? Kulfoldon szavaunk, es kovetnenek az esemenyeket :)
2014. ápr. 6. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
RTL ott láttam,hogy mondják,hogy percről percre megy a dolog de lehet rossz a hallásom.
2014. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


www. mtv. hu ,(ha ezt beírod ide fog automatikusan irányítani; www. mediaklikk. hu /m1 csak nekem volt már hogy nem jött be)

Felső menüsor, elő, m1. Port.hu-n van műsor a TV menüpont alatt, a választás 19:00 kor kezdődik itteni idő szerint. És előtte 16.30 kor f1 bahreini nagydíj, bár gondolom azt a tv-ben is meg tudod nézni.


Aztán www. atv. hu , felső menü, online adás. Ott 20:45-kor kezdődik a 'Voks' nevű választási műsor Havas Henrikkel. Előtte még lesz politikai műsor. (Nem nézem az ATV-t ez vörös tv, viszont Havasnak már láttam jó műsorát, szerintem elviselhető fazon.)


Aztán RTL.hu, MOST menü a műsorban azt írja 22:45-től egy óráig van a választási műsor, a Tv2-n, tv2. hu-n is azt írják hogy lehet online nézni, 18:55-kor kezdődik.


És végül az n1tv.hu, ez csak is online televízió és nincs folytonos adás. Sajnos keresgéltem de nem találtam semmit , hogy közvetítenek-e itt vagy sem. Valószínünek tartom.


Én az elsőt ajánlom, az m1-et, vagy a jobbikos n1tv-t, de mint már mondtam fogalmam sincs hogy lesz-e ott valami. Tessék nézni a jobbik.hu-n esetleg a fb oldalukon talán ki fogják írni.

Az atv undorító szokott lenni, mint mondtam Havastól már láttam jó műsort, de nem ismerem, én elkerülném.

A TV2-t is lehet hanyagolni, ahogy az RTL-t is. (Azt rtl-en viszont csak egy órás lesz 22.45-től, a többin mind hosszú.)

2014. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!