Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják hogy aki nem a...

Miért mondják hogy aki nem a Kormányváltókra szavaz, az olyan mintha a Fideszre szavazna?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy kampányfogás.
2014. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kampányfogás.

Így akarnak több szavazót szerezni.


Viszont azt elfelejtik mondani, hogy aki rájuk szavaz, az Gyurcsányra is szavaz:D

2014. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A 2. kérdésemet elfelejtettem kiírni: voltam szavazni és volt ott egy ember a szavazó bizottságban akinél pecsét volt de semmit nem pecsételt. Kellett volna neki valamit pecsételnie?
2014. ápr. 6. 10:22
 4/11 anonim ***** válasza:
a szavazólapot kell pecsételni mielőtt odaadják, a jelzett körbe, előtted. másra nem kell.
2014. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 belapus ***** válasza:

A Fidesznek van egy olyan szavazóbázisa, akik minden körülmények között rájuk szavaznak.Ha a maradék szavazatokat minél több szervezet között lehet szétosztani, annál valószínűbb, hogy az a jelölt ( párt ) nyer, akinek van egy biztos szavazóbázisa.Ehhez jön még, hogy egyfordulós a választás, így nincs lehetőség visszalépni másik jelöltet támogatva.

A kérdésben szereplő megállapítást minden ellenzéki párt vonatkoztathatja magára.

2014. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 belapus ***** válasza:
A szavazólap egyik érvényességi feltétele, hogy le legyen pecsételve.Ezt a műveletet előtted KELL elvégezni akkor, amikor átadják a szavazólapokat.
2014. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elöttem semmit nem pecsételtek le!
2014. ápr. 6. 11:04
 8/11 belapus ***** válasza:
A kevésbé rosszabbik eset az, ha előre dolgoztak.
2014. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem hogy elöre le van-e pecsételve, de ha igen akkor minek ült ott vki pecséttel?
2014. ápr. 6. 11:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért, hogy a tájékozatlan tömegnek eszébe se jusson Jobbikra vagy LMP-re gondolni, mert nekik kizárólag az a buli, ha a régi arcok kerülhetnek nagykoalícióba, jóval 2/3 fölött.
2014. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!