Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bebörtönözhetik azt, aki...

Bebörtönözhetik azt, aki beszól Orbánnak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Azon a szinten bármi megtörténhet :D
2014. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Még beljebb.
2014. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit, és nem csak akkor, ha Orbánnak.
2014. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:

Az a lényeg, hogy hozzá kell tenni a következőt:

Véleményem szerint.

Véleményt nyilvánítani egyelőre szabad.

2014. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Humorosnak érzem a kérdésedet egy olyan kormányzati ciklus alatt, amikor Bajnai Gordon, Magyarország volt miniszterelnöke, - akit nem mellékesen a balliberális értelmiség és sajtó előszeretettel igyekszik úgy beállítani, mint hiteles, tisztességes, nemzetközi színtéren vállalható politikust - ott mosolygott ezen a megmozduláson, az arcát, nevét adva ehhez a "rendezvényhez", hogy így próbáljon kampányolni, nagyobb népszerűségre szert tenni:


http://www.youtube.com/watch?v=rtkoRInC24k


Nekem egy olyan, a korábbi választásokon az MSZP-re szavazó házaspár, illetve család (egy éppen nagykorúvá, vált, először szavazó ikerpárral) mondta azt tavaly ősszel, ezeket az eseményeket követően, hogy ők ezt döbbenten nézték végig a TV-ben, a mosolygó Bajnaival a főszereplők között, mélységesen elítélik, szánalmasnak, és az ő erkölcsi értékrendjükkel egyszerűen vállalhatatlannak érzik.


Úgy fogalmaztak, hogy amikor meglátták ezt a felvételt, arra gondoltak, hogy innen már nincsen hová tovább süllyedni.


Személy szerint nem csak a jelenlegi és volt baloldali szavazók, hanem mindannyiunk, az egész nemzet tragédiájának tartom, hogy a bal oldali politikai elit arról tett ezzel a megmozdulással tanúbizonyságot, hogy ezt a szintet képviseli értelmi és érzelmi intelligenciáját, erkölcsi értékeit és lelkületét tekintve.


Nagyon szeretnék hinni benne, hogy egy olyan országban élek, ahol ez a "megnyilvánulás" a baloldali szavazók többségénél is kivágta azt a bizonyos biztosítékot.


Szerinted ennek a megmozdulásnak a szervezői, tevékeny résztvevői közül hányat börtönöztek be?


Én összeszorult szívvel és gyomorral néztem végig végig ezt a felvételt annak idején, egy olyan országban, ahol egyesek jól felfogott politikai érdekükből azt próbálják elhitetni velem, velünk, hogy "Fidesz diktatúra" van, és emiatt "rettegésben élünk".


Az én szememben egyszerre szomorú és szánalmas.

2014. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!