Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most megint 2/3-al nyer ez...

Ha most megint 2/3-al nyer ez a tolvajbanda és én kimegyek külföldre és ott születik egy gyerekem a szintén Magyar állampolgár páromtól akkor a gyerek már külföldi állampolgár lesz?

Figyelt kérdés
Már bocs hogy lelépnék de a costa concordia utasai is leszáltak volna a hajóról ha tudták volna hogy a kapitány sz*rik a világba bele csak neki legyen jó hogy tud menőzni a part szélén :)
2014. ápr. 6. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Hű de mérges itt valaki előre.


És "külföld" alatt a maradék 193 országból ugyan mégis melyikre gondolnál?

2014. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Már hogy nyerne? Mindenki ellenük szavaz.
2014. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nemtudom. talán anglia vagy ausztria. hát már bocs de én nem köpöm ki a lelkem szinte minimáklbérért csak mert kertesházban akarok élni :D
2014. ápr. 6. 18:17
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Esélyük sincs nyerni a trógeroknak.
2014. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Ugy nyernek hogy ozdon csomagokat es penzt osztogatnak a c......nak...
2014. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy mindenki. ezt nézd meg, lesújtó: [link]
2014. ápr. 6. 18:17
 7/15 A kérdező kommentje:
hát hogy máshogy? ezer éve ezt csináljálk. viszik őket kisbusszal szavazni. sza*nak ezek a törvényre
2014. ápr. 6. 18:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugye azt vágod, hogy 1. Uniós országokba simán ki lehet menni, ugyanis uniós állampolgárok is vagyunk, 2. Állampolgárságot ezekben az országokban a személyi elv (szülők állampolgársága) és nem a területi elv (ahol születik) kap az ember??
2014. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 T-55 2.0 ***** válasza:
#4-es.ÁMEN!
2014. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
5 évig kinn dolgoztok Ausztriában és megkapjátok az állampolgárságot. Nyílván a gyerekek is megkapjáj automatikusan. A testvérem is így lett osztrák. A magyart le kellett adni, de nem is bánta. Lehet én is követem a példájukat. Ebből az országból sosem lesz semmi, túl sok a hülye.
2014. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!