Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy részem szeretné, hogy a...

Egy részem szeretné, hogy a Jobbik győzzőn, a másik meg fél mert nem szeretnék neonáci Magyarországot?

Figyelt kérdés

Úgy érzem Magyarországnak tényleg a Jobbik kell! És ne értsetek félre, tudom hogy Europában nem tehetnek antiszemita dolgokat...Azt hiszem legalábbis.

Az egyetlen dolog, ami miatt undort érzek irántuk, azok az emberek, akik támogatják! A környezetemben, akik rájuk szavaznak, mind erős antiszemita nézetet vallanak, és ne is beszéljünk az ilyen tüntetések/felvonulásokról ahol 90%-ban a skinhead szerű emberek horogkeresztekkel agyontetoválva lebegtetik a zászlójukat. (Saját magam tapasztalom nem a híradó vakít el)

Első szavazásom, és tényleg ez az egyetlen dolog amiért nemhiszem, hogy rájuk szavazok. Hiába a párt nem ilyen.(vagyis nem hangoztatják legalábbis) Akik támogatják, igen. És ez a tudat megrémiszt és undort kelt bennem! (sajnálom, ahogy fogalmaztam, nem mindenkire gondolok!)

Legyetek szívesek ne oltani. :)



2014. ápr. 6. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

A Jobbik győzni fog!

Ha Isten velünk van, ki lehet ellenünk?

2014. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
a Jobbik nem náci és nem fasita párt, ezek csak politikai rágalmazások
2014. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
A Jobbikkal akárhogy nézem megérni, főleg ha lenne csendőrség is! A cigókat keményen megfékeznék, remélem kezdenének azzal is valamit, hogy a cigányoknak ne legyen 12 gyereke, ami után csak úgy kapja a pénzt..
2014. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Minden pártra szavaznak szélsőségesek. A baloldaltól is félsz akkor gondolom, mert oda meg sok kommunista szavaz (most csak erre az egy problémára szorítkozva, és a többivel nem foglalkozva).


A Jobbik-szimpatizánsok tök átlag arcok, nézz meg egy lakossági fórumot a neten. Van, ahol szinte csak idősek vannak.

2014. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
megéri*
2014. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

"a Jobbik nem náci és nem fasita párt, ezek csak politikai rágalmazások"


Tévedsz, pont hogy ezt ők állítják magukról. Tudom milyen magyargyűlölők szavaznak a jobbikra, és tudom a tervüket. Már itt terrorizálva érzem magam a sok jobbikos miatt.

2014. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 T-55 2.0 ***** válasza:
66%
Akik neonáciznak,vajon láttak már neonácikat?
2014. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem itt az lehet a képzavar, hogy mi az az antiszemita. Olyan emberek vannak a környezetedben, akik csak azért utálnak egyszerű zsidó embereket, mert zsidók, vagy pedig olyanok, akik Izrael politikáját, a mindenhová beférkőzést, államok ügyeibe beledumálást, a pénzügyi spekulációkat kritizálják?


Előbbi az antiszemitizmus, ami tényleg rossz. Szerintem ebből nagyon kevés van, Utóbbi pedig nem antiszemitizmus, hanem teljesen jogos kritika, amire azok, akiket kritizálnak, ráfogják, hogy antiszemitizmus, mert emögé bújva mindent lehet csinálni.


Én pl. soha nem bántottam egy zsidót se, nem is tervezek ilyet tenni, nem is utálom őket, de pl. a gázai mészárlásokat, gyerekgyilkosságokat stb. elítélem. Izrael nézőpontja szerint én antiszemita vagyok. Szerintem meg nem.

2014. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Kit érdekel, hogy milyenek egy pártnak a szimpatizánsai? Én viszolygok a sok fanatikus birkától, akik a békamenten, meg az ilyen baromságokon láttatják magukat folyton, mégsem emiatt utálom a fideszt.
2014. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

tudod neked van egészséges részed, aki pontosan érzi hogy jelenelg óriási szükség van Jobbikra. Meg egy máédiaáltal "agymosott" részed (bocsi a kifejezésért) aki aggódik.

nem kell aggódnod, a Jobbik egyáltalán nem "neonáci" még csak nem is antiszemita, hiszen akkor nem baratkoztak volna Londonban rabbikkal.

Egyedül a cionizmus veszélyeire hívják fel a figyelmet, arra pedig teljesen jogosan! Nincs mitől félni! És nyerni fognak:)

2014. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!