Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért tartják a jobbikot...

Mért tartják a jobbikot szélsőjobbosnak netán neonácinak?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, de nagyon értek a politikához és a történelemhez soha nem fogadtam el a "hülyeséget" a demagóg dumát mindig utána néztem magam ,hogy mi ,hogy van.Eljött az az idő ,hogy ezzel a témával is foglalkozzak.

Nagyon sokszor hallom ismerősöktől barátoktól, hogy a TV-ben ( én nem nagyon nézek) ,hogy milyen sokat foglalkoznak a jobbikkal.A legtöbb cikkben mindig azzal foglalkoznak ,hogy a jobbik (neonáci,nyilas,fasiszta,hitler imádó párt).

Én ezzel nem tudok egyetérteni mivel úgymond semmi olyan dolgot nem csinált maga a PÁRT ami miatt cigányok vagy zsidók haltak meg vagy káruk lett volna.Az meg más dolog, hogy nem valószínű, hogy nyer mert sajnos az emberek többsége

a médiából szerzi tudását és ahogy leírtam ,hogy a média a legtöbbször nyilasnak állítja be.Ha valóban nyilas lenne akkor 2010-ben nem szavazott volna rájuk M.O. 12,18%-a és ekkor még nem szavazhattak a külföldön élő magyar

állampolgárok.Nem tudom mit hoz 2014 de valószínű, hogy nem lesz megint ennyire egyértelmű a szavazás végeredménye.Kérek mindenkit (legyen akár MSZP-s,Jobbikos,Fideszes vagy bármilyen más gondolkodású),hogy örizzük meg emberi

méltóságainkat és ne beszéljünk egymással úgy mint az barmok, hanem emberi módon.Mert ez a legalja, ha azért bántják egymást az emberek, mert ő nem arra a pártra szavazz...



2014. jan. 29. 12:20
1 2 3 4
 1/31 tetro ***** válasza:
19%
Láttál már Jobbik által szervezett tüntetésről videót? :)
2014. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
20%

Amikor majd történelemórán a fasizmust tanítják, azért igyekezz részt venni az órán. Majd igyekezz a szélsőjobbos ideológiákat megérteni, de jól teszed ha előtte megpróbálod a többi - az emberiség gondolkodására kiható - eszmét is tanulmányozni.

Persze addig még van pár éved, ahogyan látom. Ha hasznosan szeretnéd eltölteni, például olvass, tanulj az erkölcsről. Hogy mit szabad, és mit nem. Gondolkozz azon, mi a jó, és mi nem jó.

Addig, míg ezt meg nem teszed, csak azt tudom javasolni, ne alkoss önálló véleményt, és ne állj neki se cigányozni, se zsidózni.

Próbálj helyette másról, például az időjárásról beszélgetni...

2014. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 driverboy válasza:
81%
Azért, mert a Jobbik, felismeri, és ki is mondja nyíltan, médiumokban is a cigánysággal kapcsolatos tényeket.. nevüket is vállalva e mellé, jó néhány ellenzékivel ellentétben. Hogy, van cigány bűnözés, ingyen élés. És nem pedig támogatja őket, mindenféle bicskanyitogató módon, csak hogy a szavazataikat "megvásárolják", és csendben tartsák őket, ahelyett, hogy megoldás keresnének a problémákra.
2014. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
2014. jan. 29. 12:55
 5/31 A kérdező kommentje:
és ő nem az időjárásról beszél :)
2014. jan. 29. 12:57
 6/31 tetro ***** válasza:
16%

12.55

ez hogy a francba jön ide? szó sincs benne a Jobbikról. ugye, most akkor ne gondoljuk azt, hogy ez újból csak egy zsidozó kérdés?

2014. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%

De szó van benne a Jobbikról, mivel a Jobbik mellett tüntettek, és egyetértenek a Jobbik törekvéseivel, amit a videóban mondott is a zsidó rabbi, csak ehez ugye meg kellett volna nézni, és nem megint a vak világba beszélni.

Hát igen, a Jobbik annyira antiszemita, hogy már rabbik is mellette állnak.... Ennél antiszemitábbat talán még tetro sem tudna kiáltani.

2014. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

nem zsidózó kérdés ,Kérek mindenkit (legyen akár MSZP-s,Jobbikos,Fideszes vagy bármilyen más gondolkodású),hogy örizzük meg emberi

méltóságainkat és ne beszéljünk egymással úgy mint az barmok, hanem emberi módon.Mert ez a legalja, ha azért bántják egymást az emberek, mert ő nem arra a pártra szavazz...

2014. jan. 29. 13:06
 9/31 tetro ***** válasza:
13%

13.06

oké. troll vagy.

2014. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
mért is vagyok troll?
2014. jan. 29. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!