Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivan Jobbikosok? Meglep...

Mivan Jobbikosok? Meglep titeket az eredmény?

Figyelt kérdés
Hónapok óta mondom, hogy mivel nem fognak egyéniben nyerni egy körzet se emiatt fele akkora lesz a frakciója mint a baloldalnak senki nem hitt nekem , kaptam a 0%-os pontozásokat. Hát most megérdemlitek szenvedjetek. Most ért a feldolgozás a nagyvárosi részekhez a Jobbik le fog bukni 20% alá.

2014. ápr. 6. 22:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ez nekem nem öröm. Ez nemzeti tragédia. Kár ünnepelnetek az eredmény miatt. Ha marad a felállás a kétharmaddal 2018-ban biztosan nem lesz választás.
2014. ápr. 6. 22:53
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
SEHOL nincs a Jobbik!
2014. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
az lepett meg, hogy a baloldal még mindig itt tart. itt egyébként minden 4. ember kiborg vagy gyö#ér???
2014. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Főzős Laci ***** válasza:
A "Mivan" így nem helyes,mert - Mi van,így helyes.A Jobbik akárhonnan nézzük szélsőség,és kétségesen ide-oda táncolnak.Vonának még a szeme sem áll jól.
2014. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18%

A Jobbik a lehető legrosszabb párt Magyarországon.

Fasiszták nem kellenek ide

2014. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ti milyen idióták vagytok. Látom hülye a nép még mindig. Ha borsodban/szabolcsban laknátok nem így állna a szátok...
2014. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megsúgom neked,hogy a Jobbik nyert volna,ha a Zsidesz nem hurcolja tucat számmal a cigányokat szavazni, a Jobbikot szapulva.. A Jobbik a magyarokat segítené (segíteni is fogja) ,míg ez a Rákosi féle kis göthös gnóm a maga fajtáját(gyengébbek kedvéért a cigányokat) fogja segíteni. Csak amikor megkéselnek délben az utcán potom pénzekért,akkor ugorjon a szemed elé Vona Gábor képe! Itt a Fidesz, ott a Fidesz a házatok meg sehol sem lesz.
2014. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
23%
ne általánosíts, bármilyen nemzetiségű ember megkéselhet az utcán, vagy ilyen helyeken 2 forintért.
2014. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csak a többségre gondoltam!;)
2014. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!