Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivan Jobbikosok? Meglep...

Mivan Jobbikosok? Meglep titeket az eredmény?

Figyelt kérdés
Hónapok óta mondom, hogy mivel nem fognak egyéniben nyerni egy körzet se emiatt fele akkora lesz a frakciója mint a baloldalnak senki nem hitt nekem , kaptam a 0%-os pontozásokat. Hát most megérdemlitek szenvedjetek. Most ért a feldolgozás a nagyvárosi részekhez a Jobbik le fog bukni 20% alá.

2014. ápr. 6. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Nekem tetszik hogy 20% fölé tudták verekedni magukat ahhoz képest hogy pár éve még sehol sem voltak.
2014. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Már miért lepne meg? Egyenlőre egyetlen százalékkal előzi a Jobbikot 5 párt. ÖT PÁRT! Érted? Ez mekkora szégyen már!

A Jobbik koalíció nélkül olyan eredmény ért el, mint ÖT PÁRT!

2014. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Ennyi legyen az összes örömöd.
2014. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nyugalom, Róma sem egy nap alatt épült és Son Goku sem egy nap alatt győzte le Dermesztőt.
2014. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
kezd elveszni mo. lépnek le az emberek újabb fidesz uralom gyönyörű lesz..
2014. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem megmarad a Jobbik 20% fölött, főleg a külföldi szavazatokkal együtt. Számomra nem meglepő az eredmény, maximum annyiban reménykedtem, hogy az Összefogást megelőzi a Jobbik, de a fővárosban még mindig erős az MSZP, viszont vidéken nagyon meggyengült.
2014. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

A Jobbik remekül szerepelt, csak így tovább!

Szebb Jövőt!

2014. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Jobbikos vagyok, én tudtam, hogy nem fog nyerni, viszont 5-6 egyénekre számítottam.

Attól függetlenül , minden szakértő azt mondja, hogy jól szerepelt a jobbik, aki a baloldalra szavazott az a Fidesz ellen szavazott, Jobbikra tudáson szavaztak az emberek.

2014. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked fáj az,hogy lepontoztak?:( Megsérűltél? Azért tudsz audni remélem.. Csalással mindegyik párt tud nyerni..
2014. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 viktorvarga ***** válasza:
100%
4 evmulva meg a cigany part nyer.gondolom te annak is örulsz majd.
2014. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!