Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg a fidesz a radíros...

Yeti41 kérdése:

Tényleg a fidesz a radíros tollal nyertek ilyen nagy fölénnyel?

Figyelt kérdés

Sajnos nem a jobbik nyert, szerintem van benne valami.

Mivel nem lehetett saját tollal szavazni.



2014. ápr. 6. 23:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerűen többen szavaztak rájuk.
2014. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Kezdődik a bűnbak keresés...
2014. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

hát persze, radíros toll, pfff....


"sajnos nem a jobbik"

Szerencsére!


Amúgy miért nem lehetett saját tollal szavazni? Ki látta a függöny mögött, hogy mivel ikszeltél?

2014. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
nem többen szavaztak rájuk, hanem kevesebben mentek el ellenük szavazni.
2014. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Igazából ha vesztettek volna lenne fura. Úgy értem kb teljesen egyértelmű hogy úgy csalnak a dobozokkal ahogy jólesik.
2014. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Ezt hol tiltották meg? A függöny möge bementek leellenőrizni, hogy mit használsz? Én is elővettem a sajátomat, hiába volt ott madzagon az odakészített. Merte volna valaki mondani, hogy nem lehet...
2014. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is saját tollal szavaztam...

Ha tudtad, hogy "radírozható toll", vagy elpárolgó tinta van ott, miért nem vittél saját tollat?


Továbbá gondolj bele: mennyi munkába telne ixelgetni, radírozni a nem fideszes lapokat?


Egy jobbikos

2014. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ALÁÍRNI nem lehetett saját tollal, hogy ott voltál, aztán x-elni már azzal ikszeltél, amivel akartál.
2014. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Lehet amugy hogy csalas. En nem tudom. Azt viszont igen, hogy amig a fidesz van nekem addig jo. Mas meg bekaphatja
2014. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én saját tollal szavaztam, nade nem is kértem ki a szavazóbiztosok véleményét... Egyszerűen otthon zsebre vágtam egy tollat, bementem, elvettem a lapot, mondták bent van toll, bementem, ikszeltem a sajátommal, és kész. Nem értem a problémát. Ennél még az iskolai puskázás is bonyolultabb.
2014. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!