Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestnek úgymond a "lepra...

Budapestnek úgymond a "lepra kerületeiben" nyert a bal oldal?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy itt ne vegyek lakást, meg ott ne vegyek lakást Bp.-n belül, mert mennyire szar meg elmaradott stb. De pl. ez a választás vezethet nyomra? Köztudott hogy a volt kommunista szenilis vén hülyék szavaznak a bal oldaliakra, és hát ahogy néztem a térképet, a jobb helyeken, pl. Budán egyik ker-se lett Mszp-s. Csak a nagybérházas elöregedett lakótelepek. Ez befolyásolja majd a lakások árát szerintetek?
2014. ápr. 6. 23:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

Alacsony képzettségű, Alacsony értelmű, Alacsony ismeretekkel rendelkező, Alacsony jövőképértékelő, Alacsony intelligenciájű kerületekben nyert a bal oldal


Lehet részben azért, mert az itt élők analfabéták, és nem tudták hova szavaznak

2014. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mi meg észak MO-n a szlovákoktól félünk. Keleten az ukránoktól, délkeleten a románoktól, délnyugaton a horvátoktól és délen a szerbektől!

Én is oda járok az orvosira de valahogy eddig eszembe se jutott se nekem se a körülöttem lévőknek hogy féljünk a szerbektől... :D

2014. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
orvosira járok* bocsi lemaradt
2014. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#9


Igen, de miért??

2014. ápr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"De ők tényleg csak a szerbektől félnek, ott vannak a balkántól pár km-re, nem a levegőbe beszélek, jár a Szegedi orvosira nem is 1 jó barátom, szociális ember vok."


Egyelőre nem kell tőlük tartanunk mert jóval szarabbul állnak mint mi.

2014. ápr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Igen, de miért??"


Ezt most meg nem tudnám válaszolni neked, hülyeséget meg nem akarok írni.

2014. ápr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kőbányának pl. vannak nagyon korrekt részei, az ismerősök rendre ledöbbennek, mikor jönnek hozzánk, mert van bennük egy előítélet, hogy összefirkált lepukkant 10 emeletes panelben élünk. :) Itt most az MSZP nyert, de ettől nem lesz kevésbé szép a park mellettünk, vagy nem lesz kevesebb a madárcsicsergés a kertben. :)
2014. ápr. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 rémuralom ***** válasza:

"De ők tényleg csak a szerbektől félnek, ott vannak a balkántól pár km-re, nem a levegőbe beszélek, jár a Szegedi orvosira nem is 1 jó barátom, szociális ember vok."


És a szerbektől való félelem mégis hogy indokolja a baloldalra való szavazást? (Most elegánsan túllépve azon, hogy én senkit nem ismerek Szegeden, mégis valószínűnek tartom, hogy bullshit, amit állítasz.)


" az ismerősök rendre ledöbbennek, mikor jönnek hozzánk, mert van bennük egy előítélet, hogy összefirkált lepukkant 10 emeletes panelben élünk. :)"


Ha Kőbányán laksz, akkor valószínűleg tudod, hogy ezek az előítéletek azért nem teljesen alaptalanok :) Persze, vannak Kőbányán is olyan helyek, mint pl. a Taraliget lakópark, de azért előbb jut eszedbe róla a Jászberényi út, ahol egyes kerítések mögé ki tudja, mióta nem tette be élő ember a lábát, vagy az újhegyi lakótelep a kívül színesre festett, belül viszont változatlanul összefirkált panelekkel.

2014. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem alaptalan, de azért egy teljes kerületet egyben megítélni elég hülye dolog. Itt az MSZP nyert, ennek lehet örülni, nem örülni, de hogy erre azt mondja bárki, hogy ez egy lepra komcsi kerület, az baromság ugye. :) Pláne, hogy pár % volt a különbség, és ott volt a tizenvalahány százalék Jobbik szavazat is.
2014. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!