Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit gondoltok,...

Fideszesek! Mit gondoltok, végleg elbukott a baloldal?

Figyelt kérdés

Én, mint fideszes abszolút így látom, már nem is igazán reménykednek, h választást nyerhetnek, hanem inkább már azért harcolnak, h a Jobbik is nehogy lenyomja őket.

Ez a Jobbik-ellenes propaganda itt az oldalon már kezd egyre szánalmasabb lenni, hatalmas kétségbeesés vette kezdetét.

Már nem is azon vannak, h a saját fényezés, hanem a másik lejáratása.

Arról ne is beszéljünk, h az MCP megjelenése rengeteg szavazót vesz majd el tőlük:)

4 év múlva az MCP még erősebb lesz, a nyugdíjas szavazóik egy része kihal, szal valszeg az utolsókat rúgják.

Végleg megsemmisült a baloldal?



2014. márc. 30. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Baloldal a múlt, a jelen a Fidesz, a jövő a Jobbik!
2014. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha a Fidesz és a Jobbik tovább erősödik én húzok innen...
2014. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2.


Erről beszélek:D

Viszed a balos haverjaid is?

2014. márc. 30. 19:12
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Az mcp vagy mifene, nem hiszem, hogy komoly tényező lesz.
2014. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

2

Gyurcsányt ne hagyd itthon!

2014. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Ugyan miért a baloldaltól venne el szavazatokat az MCP? Ezt mi alapján állítod? A tegnapi Békemeneten az ORÖ képviseltette magát, ennyi erővel a Fidesztől is vehetne el szavazatokat.


"a nyugdíjas szavazóik egy része kihal"


Csak azt tudom elmondani, mint a romák kapcsán, a nyugdíjasok nem csupán a baloldalra szavaznak, nézz meg egy akármilyen Fidesz-gyűlést, tele van nyugdíjassal.


Ha a baloldal nagyot bukik, az sem jelenti a baloldal végét, hiszen rengeteg baloldali gondolkodású ember van az országban. Bukás esetén lehetőség nyílna egy európai(bb) gondolkodású szociáldemokrata párt megjelenésére.

2014. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

#2 menj most könyörgöm!

ja és "vigyél magaddal még egy embert"

2014. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

A baloldalnak már hónapok óta lőttek.

Az éven én mást nem hallottam róluk csak a folyamatos öngólok rúgása, a lejáratás, a szétesés.

Majd a kényszerített összefogás, mert másképp elvesztek volna valahol az LMP meg a ismeretlen pártok között.

Aztán mivel ez se hozott semmit, feladták és 15-én már a Jobbik ellen tüntettek.

Mi ez, ha nem egy minden téren lesüllyedt csapat utolsó napjai?

A jövőt pedig jól látod, 2018-ban sok vizet már nem zavarnak(na nem mintha most zavartak volna):)

Fidesz győzelem, Jobbik stabil második!

Lehet rájuk szavazok már csak azért is, ezzel is a baloldalt gyengítem:D

2014. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

"Ha a Fidesz és a Jobbik tovább erősödik én húzok innen..."


Pedig erre nagy az esély, mert az összevisszalopás (leánykori nevén maszop-szadesz) egy tragikomédia, szóval ennyi erővel már ma este csomagolhatsz. :D

2014. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Párja a zokninak.

A cigányság a baloldal szavazótábora.

A Fidesz nem véletlen tolta be a családi adókedvezményt illetve vette vissza 28-ról 22-re a FHT-t.

Ezzel a cigányok szívtak.

A baloldal meg jött a demagóg, populista 50 ezret mindenkinek című marhasággal.

Persze azzal is saját magukat járatták le.

2014. márc. 30. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!