Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak most a "Jobbik...

Hol vannak most a "Jobbik győzni fog április 6-ának" típusú gy. K. válaszolók?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 09:59
1 2
 1/18 egypasika ***** válasza:
45%
Elmentek dolgozni ők csak bíztak benne hogy változás lesz de attól a kenyérre valót meg kell keresni.
2014. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

nem tudom, ezt én sem értem, tegnap még az összes jobbikos itt írt, hogy győzelem, hiába írtuk nekik, hogy nézzék már a közvéleménykutatási adatokat...

szerintem sikerült nekik felfogni hogy mennyit ért el a pártjuk.

2014. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 egypasika ***** válasza:
67%
Mert ha a fidesz nem nyert volna gondolom a fideszesek itt lennének.
2014. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
50%
Én úgy tettem volna fel a kérdést, hogy voltak vasárnap, amikor szavazni kellett! A válasz roppant egyszerű, készültek a hétfői iskolanapra, felelésre, dolgozatra. Mert a Jobbik támogatóinak túlnyomó többsége középiskolás rocker diák, akinek a zászló lebegtetése, és a rasszizmus imponál. Hála az égnek, hogy ők még nem szavazhatnak!
2014. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Bocsánat, *hogy hol voltak
2014. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Én itt vagyok, remélem hamarosan győzünk! Büszkék lehettek magatokra.. hogy ismét megszavaztátok az Orbán rezsimet.. :) Azért jó látni.. hogy a választók 20%-ának volt esze is. A következő 4 évben tehát továbbra sem a nemzetpolitika fo előtérbe kerülni.
2014. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok.(csalódottan). Reméltem, hogy több ember akar jobb Magyarországot. Erősödnie kell a Jobbik pártnak!!!

Egyébként pedig ha a fidesz vesztett volna akkor meg olyan kérdés lenne kiírva, hogy:

Hol vannak most a "Fidesz győzni fog április 6-ának" típusú gy. K. válaszolók? Nem, nem én írtam volna ki, de ilyen az ember természete...ilyenkor megnő a gúnyolódók száma is. Csak most az a különbség, hogy a Jobbikot nem szerető kisebbség is rá van kattanva a témára. A facebook-on is jelenik meg pl. olyan, hogy (szószerint idézem) Aki a jobbikra szavazott annak haljon meg az anya Karacsaony szent estere!!!

2014. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én is több százalékra számítottam, arra nem, hogy megnyerik, természetesen. Arra meg végkép nem, hogy megint 2/3-ad, még kimondani is fáj. Lesz itt valaha szebb jövő? Mert én most adtam fel, vége. Azt hiszem, csatlakozom a "kalandvágyó" külföldön dolgozó magyarokhoz, amint lehet.
2014. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én rocker vagyok... tudod a rock ÁLTALÁBAN elítéli a szélsőségeket.


Keep your eyes on the twisted (Pink Cream 69)

2014. ápr. 7. 12:11
 10/18 anonim ***** válasza:
A Jobbik nem szélsőség, a rock műfaj tele van hazafias témájú dalokkal. Mivel a mély érzelmeket nagyon jól kifejezi. Az egyetlen szélsőség itt szerintem a baloldal, szélsőségesen hülyék. ;)
2014. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!