Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki döntött úgy most, hogy...

Ki döntött úgy most, hogy eleget tűrt, és kivándorol külföldre (vagy legalábbis megpróbál kint élni) az újabb 4 év diktatúra miatt? Hova készültök kimenni, és miért oda?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is ki akartam, de most már szinte biztos. Ausztria/anglia . Az hogy 40% ot adózzak és ráadásul olyan főnökkel aki úgy bánik az emberrel mint egy darab s*l hát nem kell köszöm. Ahl 27% az áfa az utolsó tejeszacskón, ahol a közmunkát munkának és fizetésnek szokás csúfolni, ahol az oktatás a milliomosoké, vagy ahol ezekről mélyen hallgatnak és eszükbe sem jut változtatni hát nem kell.
2014. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Diktatúra?


Nem vagyok Fideszes, ezt előre leszögezem, de diktatúrát emlegetni teljesen nevetséges.Nincsen diktatúra.

2014. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Bombajó! Eredményes a masszázs. Elhagyni a büdös környéket, amelynek tönkretételéhez silány hozzáállásunkkal magunk is besegítettünk. A rendcsinálás ismeretlen fogalom lett. De vigyázat! Másutt még ismerik.
2014. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én, de sajnos nincs pénzem így muszáj vagyok itt lépni és végül 1 év kihagyás után jövőre megyek egyetemre, egyszerűen nem tudok mit tenni.
2014. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én.
2014. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél évem van az egyetemen, sajnos barátnőmnek még 1 év, megfogom várni, de addig is Londonba érdeklődök munka felől.
2014. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem eléggé tele lett a tököm ezzel ami a tegnapi választásokon történt. Én úgy voltam eddig vele hogy elvegetálok még 1-2 évig a következő választásokig ez 2 éve volt így. Én pár napja úgy voltam vele, ha sikerül legyűrni a Fideszt akkor maradok ha nem akkor keresek jobb lehetőséget, vagy erősen a Nyugati ország rész felé megyek, igaz nincs túl messze de legalább Ausztriába sikerüljön elhelyezkednem és azért közelben legyek, vagy elmegyek jó messzire.


Már erősen agyalok rajta hogy össze szedem magam és kimegyek valahová, nem tudom hova, de valamit kitalálok.

2014. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

"A rendcsinálás ismeretlen fogalom lett. De vigyázat! Másutt még ismerik."


Másutt az emberek nem piszkítanak maguk alá, így nem is kell rendet rakniuk.

Fura helyek vannak, mi?

2014. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én Ausztriába készülök, mert hallottam munkalehetőségeket ott, és mert közel van. Már "csak" németül kell megtanulnom, nem lesz egyszerű.

És igen, erről a jelenlegi rendszerről a diktatúra jut eszembe, belenyúltak az alkotmányba, elintézték, hogy mindenképpen ők nyerjenek, ráadásul megint 2/3-dal, éppen már csak az hiányzik, hogy mindenhol kötelezően ki kelljen tennünk vezérünk szobrát/képét, de nem is sorolom...

2014. ápr. 7. 10:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már külföldön vagyok, de 4 évig még biztos maradok.... :(
2014. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!