Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem elképesztő, hogy egyéni...

Nem elképesztő, hogy egyéni körzetek alapján a Jobbik veri a baloldalt?

Figyelt kérdés

[link]


2010-ben úgy gondoltam, hogy a Jobbik csak valami regionális párt a maga kis 15 százalékával.

De, így 2014-ben kezd egyre veszélyesebb lenni.

A szavazók több, mint 20 százaléka szavazott rájuk.


Az nácik is így kezdték Németországban, először 3%-ot kaptak, utána 27-et és utána kormányra kerültek.



2014. ápr. 7. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem elképesztő, minden ép elmével megáldott ember tudja, hogy ha a fidesz nem csal a körzetekkel a Jobbik agyonvágta volna.
2014. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Utazz el azokba a körzetekbe és nézz szét, ahol a Jobbik nyert :)


Csak ne legyen nálad pénz, telefon cigi és semmi értékes és ne sötétben menj :)

2014. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A becsületes kampány: https://www.youtube.com/watch?v=wFTpbo3yGVM#t=60

(már más kérdéshez is bemásoltam, de biztos van aki még nem látta)

2014. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Várjál már, én azt olvastam, hogy Hitler Putyinban reinkarnálódott, most akkor mégiscsak Vonában?
2014. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te amúgy miről beszélsz, kérdező? 106 egyéni körzetből 41-ben végzett előrébb a Jobbik, 65-ben a baloldal.


Az senkit se érdekel, hogy egy evk épp hány négyzetkilométer és az hogy mutat térképen kiszínezve...

2014. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Az az elképesztő, hogy az eddigi "munkássága" után a baloldal kapott egyáltalán egyetlen szavazatot is. A Jobbik a magáért keményen megdolgozott.
2014. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szántóvető ***** válasza:

az az elképesztő hogy Budapesten ennyien szavaznak a bal oldali pártokra.a vidéknek már megjött az esze,a fővárosiaknak sajnos még nem.

nemcsak a nácik,a fidesz is így kezdte.

2014. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!