Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Diplomával 77 ezer nettó?

Diplomával 77 ezer nettó?

Figyelt kérdés

Üdv kommunikáció szakos diplomám van, és egy helyi rádiónál dolgozok, ugatok meg szerkesztek napi 8 órát. Normális, hogy ezer havi 77 nettót (br. 118) kapok? Már 2 éve munkát kerestem, rákényszerültem, hogy elfogadjam. Vagy a médiából nem lehet már megélni? 13 éves korom óta rádiózni akartam.

Köszi FIDESZ/MSZP meg mindenki!



24/F



2014. ápr. 8. 10:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
0%
Na és kire szavaztál? Mert szerintem nem voltál...
2014. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Ha ennyire tudni szeretnéd: LMP

Az egyetlen normális társulat a magyar politikai színtéren szerintem. De most nem ez itt a lényeg. :)

2014. ápr. 8. 10:54
 3/43 moonlightsentinel ***** válasza:
90%
Én banki szférában ismerek diplomásokat, akik 85öt keresnek... szóval sajna mindenütt ez van :/
2014. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, szerintem te is tudtad, hogy a rádiózás nem az a szakma, amitől fel fog vetni a vagyon, hacsak nem valami nagy rádiótársaságnál dolgozol.
2014. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Banki szférában? Hát az gyönyörű. Ha valahol van, akkor ott van pénz. Milyen beosztásban van az illető? :|
2014. ápr. 8. 10:56
 6/43 anonim ***** válasza:
7%
Ez lett volna 2. tippem :D
2014. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neked akármilyen diplomád, akkor is csak annyi fizut fogsz kapni, amennyi a munkakör betöltéséhez szükséges minimális iskolai végzettséggel arányos.
2014. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Ez egy helyi rádió, helyben piacvezető és van reklám is rendesen. Most lettek új cuccok véve (keverő, adáslebonyolító rendszer, stb). Szóval kicsit keveslem ezt a bért, de örülök, hogy egyáltalán a szakmában kaptam munkát. Törvény szerint mennyi a diplomás minimálbér? Nem szakmunkás, hanem diplomás.
2014. ápr. 8. 11:01
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
Lépj le a faszba... ennél még mekizéssel is jobb életszínvonalad lesz bármelyik nyugati városban. Tippem : német nyelvterület, olcsóbb kisvárosok.
2014. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk kicsit olyan is, hogy a te munkád is annyit ér, amennyiért adod magad. Ha ennyire szerződtél le, akkor nem utólag kell ezen siránkozni.
2014. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!