Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, szerintetek le...

Jobbikosok, szerintetek le kellene váltani Vonát?

Figyelt kérdés

Én személy szerint soha nem tartottam egy kiváló pártelnöknek, jóindulattal átlagosnak mondanám.

Hiányolok egyfajta kisugárzást tőle, a beszédei meg szerintem nagyon gyengék. Március 15-én szerintem a beszéd írtó gyenge volt, amikor 15ször elmondta, hogy "Árpád unokái és Attila fiai" már fogtam a fejem, és a "nem volna-e egyszerűb" mondatok, szavak...

Mi a véleményetek egy megújulásról, vagy ti elég jónak tartjátok Vonát?


2014. ápr. 8. 14:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Én nem vagyok Jobbikos, de hallottam a választás előtti hajrában az MR1-en interjút Vonával. Kellemesen csalódtam :D
2014. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%

nettó másfél millióért + költségtérítésért + mentelmi jogért elvállalom

kinél kell jelentkezni?

2014. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%

Maradjon.

Ilyen emberre van szükség, aki ellen még Orbán sem mer vitára kiállni :)

2014. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Miért kellene? A vezetésével a Jobbik az ország második legerősebb pártjává vált.
2014. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok Jobbikos, de szerintem nem kell. Nem csak az ő hibája volt a bukás, hanem legnagyobbrészt a Fidesz gusztustalan ügyködése a választások körül. Lehetett volna akárki a pártelnök, ez ellen tehetetlen volt.
2014. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

4. Nem a 2. erőnek kell lenni, hanem az elsőnek, persze tudom, hogy nem volt reális esély a győzelemre, de ez kell hogy legyen a cél.

Én a beszédeiből hiányolok egy fajta pluszt...sokan nem szeretik Adolf Hitlert, még a jobbikon belül is megoszlanak a vélemények, de az tény, hogy a világ egyik legjobb beszédeit tartotta, és valami haonlót szertnék, de ezzel lehet egyedül vagyok :)

2014. ápr. 8. 15:17
 7/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok jobbikos, de szerintem egy olyan vezető, aki végülis azért akkora sikereket nem ért el a pártjával - sőt, tulkép maradtak ott ahol 4 éve - annak a párt és nem a saját érdekeit nézve fel kellene ajánlani a lemondását. Ez szerintem egy vezetői nemes gesztus, hogy "nézzétek srácok, én ennyit tudtam kihozni, ha úgy gondoljátok, hogy van akinek ez jobban menne, én nem állok senki útjába, hiszen közös a cél."


Ez pártoktól független. Ezt Mesterházytól Schifferen át Vonáig szerintem mindenki megtehetné.


Mi a véleményetek?

2014. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy szerinted mi a Jobbik. Ha egy forrófejű, kirohanásokról hírhedt pártot akarsz, akkor Novák Elődöt kéne helyére rakni.


Ha jobb szószolót akarsz, aki több energiával adja elő magát, Pörzse Sándor jöhetne helyére.


Ha viszont azt akarod, hogy le tudják mosni magukról a nácifasisztarasszista jelzőt, egy visszafogott, türelmes, de jó kiállású vezető kell. Ezt a szerepet Vona szerintem jól betölti.


A választási eredmények alapján nem kéne leváltani.

2014. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nemsokára lesz tisztújítás Jobbiknál, akkor majd eldől ők hogyan látják ezt.
2014. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
91%
Balczót kéne megválasztani helyette (novákot elzavarni a pitschába), sokkal hitelesebb, korrektebb, nagyobb tudású.
2014. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!