Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, szerintetek le...

Jobbikosok, szerintetek le kellene váltani Vonát?

Figyelt kérdés

Én személy szerint soha nem tartottam egy kiváló pártelnöknek, jóindulattal átlagosnak mondanám.

Hiányolok egyfajta kisugárzást tőle, a beszédei meg szerintem nagyon gyengék. Március 15-én szerintem a beszéd írtó gyenge volt, amikor 15ször elmondta, hogy "Árpád unokái és Attila fiai" már fogtam a fejem, és a "nem volna-e egyszerűb" mondatok, szavak...

Mi a véleményetek egy megújulásról, vagy ti elég jónak tartjátok Vonát?


2014. ápr. 8. 14:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

ha vonát az ideológia és a párt felemelkedése motiválná már lemondott volna 2 éve és egy karizmatikusabb jobb vezetővel a jobbik ma sokkal előbbre tartana


de sajna vona is egy megélhetési politikus, nem mond le, nem tudna civilként megélni

2014. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
vona még tűrhető, én morvait, gaudit, novákot valamint azokat pakolnám ki akiknek épp hogy csak érettségijük van.
2014. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Jobbikos vagyok. Szerintem Vona Gábor a legjobb választás.
2014. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

-Jobbikos elvből nem él a mentelmi jogával.

-Vonát fel vagy le kívánni Hitler vagy Gyurcsány szintjére No Komment.

-Magára vessen az aki nem tud vagy akar a dolgok mélyére nézni, bekukucskálni a motorházba, hogy meglássa a háttérhatalmat. Csak hogy ennél a példánál maradjunk, az ősember azt hinné az autóra hogy az a nagy és erős összetett akármi magát irányítja, holott egy darab kicsi és gyenge ember irányítja mégis, valahol eldugva belül a rendszer mélyén. Ha az nincs, autó sincs.

-Eu ellen minden joguk megvan fröcsögni, persze ehhez ismerni és védeni kéne a magyarok érdekét, akkor egyből te is fröcsögnél ha magyar lennél.

-Morvai nem Jobbik tag egyébként jól csinálja a dolgát, Gaudi is rendben van, Novákért nem mindenki van oda, én nem ismerem őt így nem mondanék róla véleményt.

Miért kéne érettségihez vagy akármihez kötni a pártvezetőséget? Nem a papír teszi az embert, tudod mennyi primitív diplomás ember van, és mennyi értelmes bölcs, akinek úgy alakult az élete hogy csak szakmunkása van? Utóbbiaknak nem is kell az érettségi, mert az ma már semmit nem jelent.

Most ha elmegy és vesz egy érettségit a piacon, vagy csak papíron beül szombaton egy estire, és 1,2 év múlva megkapja az érettségijét, akkor ettől már hirtelen alkalmas lesz arra a posztra amire előtte nem?

A papír nem ad emberséget és szívet.


Saját véleményem hogy Vona pont ott van ahol neki lenni kell. Ő tökéletesen összehangolja az elemeket a pártban, és evvel a többi is tisztában van, amit neki kell csinálni, arra ő tökéletes.

Egyébként ő saját maga is bevallotta hogy nem politikusnak lett teremtve, nem jó színész, így hibázhat mint minden ember. Ő azért teszi amit tesz mert a hazáért teszi, és vállalja azt ami evvel jár kényszer.

Egy egyenes ember. Az ellentáborral szemben ő jól jött ki a választási csalódottságból, ellenben konkrétan Mesterházyval aki nem is tudom hova tűnt. Bajnaiék kimennek kordont bontani, Fletó visszafogottan szidta egy kicsit a népet. Sifferék kikészítették Kálmán Olgáékat.


Ezekhez képest Vona bevallotta hogy ez van, de sebaj, megyünk tovább még van 2 kis választás, és majd 18ban, addig is megtesszük amit megkövetel a haza !

2014. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!