Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó dolog, hogy ilyet lehet kapni?

Jó dolog, hogy ilyet lehet kapni?

Figyelt kérdés

Aki vásárol belőle, miért teszi?

[link]


2014. ápr. 8. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nézd, te vagy én is alapíthanánk egy olyan céget, ami Gyurcsány, Bajnai vagy Mesterházi mellszobrokat gyárt és forgalmaz.


Akár azért, mert üzleti fantáziát látnánk benne, akár azért, hogy így próbáljuk lejáratni őket és a velük szimpatizáló tömegeket.

2014. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az üzleti fantázia stimm. Nem hiszem, hogy lejáratásról lenne szó. Bár Gyurcsány, Bajnai, Mesterházy mellszobra nem lenne akkora biznisz szerintem. Egyrészt mert nincs annyi támogatójuk, meg talán nem is bálványozzák annyira őket, mint a másik oldalon Orbánt. Ez is nagy különbség a két oldal között. A Viktorozást sokszor hallottam pártrendezvényeken. De Attilázást, Ferizést, Gordonozást nem igazán. Nem túlzott az ilyen fajta rajongás?


Tehát aki vásárol ilyet, az miért teszi vajon?

2014. ápr. 8. 15:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Visszatérünk a Rákosi időkbe. Akkor lehetett (kellett) vásárolni képeket, szobrokat.
2014. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bizony, ha visszatekintünk a történelemben, lehet látni, hogy kire tekintettek messiásként, kit bálványoztak.


Valaki esetleg vásárolt már ilyet?:)

2014. ápr. 8. 16:19
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne baj? Nekem bajnais lábtörlőm van.
2014. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem Gyurcsányos wc-papírom volt még 2006-ban. Halál komolyan.
2014. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem kell egy ilyen. Madárijesztőnek vagy kertitörpének ideális.

Az Orbános, Matolcsis, Pintéres mintájú wc papírt pedig receptre kéne adni proktológián. Még az aranyér is sikeresen visszahúzódna undorában.

2014. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
:D Azért itt is repkednek a poénok! :D
2014. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, Gyurcsányosat nem vennének, nem látta azokat a videókat, amin az öregasszonyok lépni sem hagyják, míg puszit nem kaptak tőle? Volt, amelyik nyilatkozta, hogy gyűjti tőle az autogramos fotókat. :D


Az, hogy vannak elvakult híveik, nem a politikust minősíti. Nem Gyurcsány lesz rosszabb a fanatikus öregasszonyoktól, és Orbán sem a mellszobroktól. Ez a másik felet, a puszizkodókat és a szobrászokat minősíti.

2014. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni a kommenteket a linkelt oldalon is. Teljesen feldobta a napom :D

Én is kedvet kaptam hozzá, hogy vegyek egyet és beépítsem a wc-be. Dulcolaxot is vennék mellé, hogy termékenyebb legyek.

2014. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!