Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért lett...

Magyarországon miért lett "divatos" politikai haszonszerzésre a kisebbségeket felhasználni?

Figyelt kérdés

Körülbelül évente váltogatva, mindig sértve érzik egyes kisebbségnek a jogait, jellemzően mondva csinált ügyekkel takarózva tüntetéseket szerveznek.

Lassan már program füzetet is kilehetne adni róla, mert annyira tervezhető, hogy mikor milyen tüntetést fognak szervezni ...


2014. ápr. 9. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert szavazatot jelent, a szavazat hatalmat, a hatalom pedig pénzt.
2014. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja
2014. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennél csak úgy lehet több politikai tőkét kovácsolni a kisebbségekből, ha meglovaglod a többség ellenérzését, és lehetőség szerint erősíted is...
2014. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Magyarországon miért lett "divatos" politikai haszonszerzésre a kisebbségeket felhasználni?"


Azért, mert nicsen következménye.

2014. ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én leszbikusként utálom, hogy egyes pártok a mi jogainkon sírnak, miközben tudom, hogy mi a valódi véleményük.

Olyan emberek állnak ki mellettünk, olyan pártok, szervezetek amiket utálok, amikkel soha nem vállalnék közösséget.

Senki nem kérte őket erre, csak a saját hasznukat lesik.

A jobbik folyton b.z.zik, mindenféle elvetemült meleg szervezet, meg jól kiáll értem.

Egyikből sem kérek, köszönöm.


25\L

2014. ápr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!