Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orszűggyűlési választásokon...

Az orszűggyűlési választásokon átjelentkezéssel szavaztam, de az EP választásokon már nem szeretnék élni ezzel a lehetőséggel. Kell róla kérvényt írnom, vagy automatikusan visszakerülök a másik névjegyzékre (mivel ez már új választás?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem meg az lenne, hogy a szavazókörök ugyanazok lesznek e mint az országgyűlési választásoknál? Mert igazából az egyetlen ok amiért átjelentkeztem az az volt, hogy nem kaptam értesítőt arról, hogy hova kell mennem szavazni. De időközben megtudtam egy ismerősömtől, szóval most már nem lenne ilyen problémám.
2014. ápr. 9. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Ha belefér az idődbe menj el kérlek és szavazz azok helyett is akik nem tudnak.
2014. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mire célzol ezzel?
2014. ápr. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!