Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?


#FIDESZ #Orbán Viktor #kóczián rudolf #ahogyan szavaztál
2014. ápr. 9. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miylen video, elfelejtetted a linket berakni
2014. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Uhh Uhh Uhh!!!

Bajszos népünk győzni fog!!!

2014. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bajusz :)
2014. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez de szar
2014. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Remélem a bajszos g#civel is úgy bánnak majd egyszer, ahogyan szavazott.
2014. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vicces. Köszi, feldobtad a napom :) Amúgy lehet tudni, hogy ki szaval? Legközelebb meghívom, ha szervezek rendezvényt.
2014. ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Passiflora ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Tudod esetleg, hogy ki írta ezt a verset, és mikor született?

2014. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves Pasiflóra, az elején ezzel kezdi: Kóczián Rudolf: Ahogy szavaztál..., ez után csak rá tudsz keresni..., de ha mégsem: a 2004 december 5-i gyalázatos népszavazás emlékére. Esetleg sz&rni ne menjek el helyetted?
2014. ápr. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Passiflora ***** válasza:
0%

Kedves 8. hozzászóló!


Köszönöm a kulturált hangvételű észrevételedet.


1) Igazad van, rá tudnék keresni, ha akarnék.


2) Nem akarok, mert én régóta pontosan tudom, hogy mikor íródott, miről és kikhez szól ez a vers, és meg tudom érteni azokat, akiknek a mérhetetlen fájdalma szülte annak idején.


Én ott voltam a határon túli magyarok kettős állampolgárságáról szóló 2004. december 5-i népszavazáson, és igennel szavaztam.


És több millió távolmaradó magyar, és a nemmel szavazók helyett is éreztem akkor is, és érzem mai napig az égető szégyent, amit sem az idő, sem semmi más nem fog, nem tud lemosni rólunk soha.


3) Azért tettem fel ezt a kérdést, mert a Kérdező - vagy szándékosan és tudatosan, vagy teljesen jóhiszeműen, de tájékozatlanságból - a jelenlegi politikai hangulatban, 3 nappal a választások után kiírva ezt a kérdést, szerintem egyértelműen azt sugalmazza, hogy ennek a versnek bármi köze lenne ahhoz, hogy ezen az országgyűlési választáson ki kire szavazott közülünk, és emiatt milyen bánásmódot érdemel az életben.


4) Ezért szerettem volna TŐLE egy egyenes választ kapni a fenti kérdésemre. De semmi gond, hogy - megelőzve őt, - írtál - nem tudhattad, és a jelek szerint nyilván nem ismerted fel a mögöttes szándékomat.


5) Végül ami az "Esetleg sz&rni ne menjek el helyetted?" megjegyzésedet illeti, azzal sincs problémám. Mindenkinek az önálló értékítéletére van bízva, hogy ez kettőnk közül kit minősít.


6) Könnyen érthető biológia okokból az említett tevékenységet nem végezheted el helyettem. De ha - a lekezelő hozzászólásodból ítélve - ennyire intellektuális fölényben érzed magad, akkor elvégezhetnéd helyettem a munkámat, amit mérnöki diplomával és szakfordító végzettséggel végzek, és alkalmanként elmehetsz helyettem angolul vagy spanyolul tolmácsolni.


7) A videóra visszatérve, Te nem érzed úgy, hogy a készítőinek a tudatos megtévesztés és a Fidesz, illetve a szavazóik elleni gyűlöletkeltés volt a célja azzal, hogy - annak ellenére, hogy ők nyilván pontosan tudják, hogy mikor és miért íródott a vers - ezzel a felirattal indítják a videót:


"Mi vár arra, aki nem a Fideszre szavazott?"


Olvass bele a videó alatti hozzászólásokba! Szerinted azok közöl, akik ott felháborodottan kommentálták, meg az itteni olvasók, hozzászólók közül vajon hányan vannak tisztában azzal a ténnyel, amivel Te meg én igen?


És hányat sikerült a videó készítőinek gerinctelen módon, szándékosan megtéveszteni és a nekik nem tetsző politikai tábor ellen uszítva tudatosan manipulálni?

2014. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy mikor és miért született vers, ugyanakkor nem értem, hogy miért olvasták fel a választások előtt egy nappal a Fidesz kampányzáró nagygyűlésén. Elsősorban arra lennék/lettem volna kíváncsi, hogy ennek mi lehet az üzenete. Volt ennek a versnek aktualitása április 6-án? Ha valaki esetleg talál egy hosszabb videót a nagygyűlésről, megköszönném, ha belinkelné.
2014. ápr. 10. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!