Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak,...

Akik a Fideszre szavaztak, azok ezek szerint egyet értenek az "intézkedéseikkel, az adórendszerrel, a közmunkával, a Manyup lenyúlásával?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 07:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:17

Több ismerősöm szintén egy fillér hozamot nem kapott, mind AXA-sk voltak.

Az ING elfogadhatóan fizetett, bár ők sem vitték túlzásba.

2014. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

# 11/

Akkor, csak jódöntés volt,a Fidesz részéről!De a közmunkát is sokan szeretik és ez nem vicc.

2014. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Felesleges a közmunkát szidni. Az ebben dolgozó emberek nagy része képzetlen és ha lenne máshol kicsit többért munka akkor se menne el. És nem lenézésből mondom ezt.
2014. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%

Én nyilatkoztam arról, hogy maradni akarok a manyup-nál. De aztán mindenkinek át kellett térni az államira, mert ellehetetlenítették a manyupokat. Tehát nem maradt más opció senkinek. Se a párom, sem én egy fillér hozamot nem kaptunk. Több mint 10 év magánnyugdíj pénzári tagság után.

Nálam ez az intézkedésük tette fel az i-re a pontot, ez tényleg példátlan és az MSZP azért ehhez hasonló dolgokat nem lépett meg.

2014. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a manyup nem adott 10 év után sem hozamot, az nem a Fidesz hibája. Ez alapján 40 év elteltével se lett volna sokkal rózsásabb a helyzet. :(


A közmunka ötlete alapvetően jó. Aki abba kényszerül, annak egyszerűen nem piacképes a munkája, ez van sajnos. Nem csak ártatlan, mindent lelkesedéssel végző és ideális munkavállalók vannak, hanem alulképzett, fél-analfabéta, vagy épp diplomás, de tökéletesen fölösleges tudású emberek is. Ha annyit ér a munkájuk, amit egy cégnek felkínálnak, hogy senki nem alkalmazza őket, azért azon el kéne gondolkodnia a munkavállalónak is erősen. Ha meg az a helyzet, hogy a 0 bér helyett tud közmunkában legalább havi pár tízezer forintot teremteni magának, akkor már jól járt.

2014. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
14-es te kép zavarban vagy mi köze a kormánynak ahhoz hogy te neked nem volt hozamod? Semmi. Örülj neki hogy nem 30 év múlva derült ki.
2014. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%

14 vagyok

Nem azt mondom, hogy a kormánynak van ahhoz köze, hogy nem kaptam hozamot (bár én már nem tudom mit gondoljak, mert mindenesetre elég érdekes, hogy nagyon sokan nem kaptak egy fillért sem, független attól, hogy melyik manyupnál voltak és mióta...) , de azt ne mondja már senki, hogy az, hogy egyszerűen lenyúlták mindenki manyup megtakarítását az normális, elfogadható és demokratikus lépés volt.

2014. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

egyszerűen lenyúlták mindenki manyup megtakarításá

Most akkor kaptál hozamot(megtakarítást) vagy sem?Döntsd már el.A tökét át vitted az államiba.Akkor hol antidemokratikus??

2014. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
8%
Vagy megszüntetik a m.ny.-rendszert vagy meghagyják és más adókból szedik be a nyugdíjrendszerből ki eső részt. Mindenki csak onnan nézi hogy az övét elvették , hogy a mostani nyugdíjakat miből fizetnék ki arra senki se gondol.
2014. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

egyetértünk :P

F20

2014. ápr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!