Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak,...

Akik a Fideszre szavaztak, azok ezek szerint egyet értenek az "intézkedéseikkel, az adórendszerrel, a közmunkával, a Manyup lenyúlásával?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 07:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

„Felesleges a közmunkát szidni. Az ebben dolgozó emberek nagy része képzetlen és ha lenne máshol kicsit többért munka akkor se menne el. És nem lenézésből mondom ezt.”


Köszi, diplomás közfoglalkoztatott vagyok, ahogy a kolléganőm is, nem tartjuk magunkat képzetlennek, és szívesen dolgoznánk végre a végzettségünknek megfelelő munkakörben rendes fizetésért, csak nincsenek normális munkahelyek, mert amíg meg tudják oldani olcsó közmunkásokkal addig senki se fog normálisan felvenni minket.

2014. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ha nem a végzettségednek megfelelően dolgozol jelenleg, akkor nem a közmunka miatt nincs megfelelő munkahelyed. Ez akkor lenne igaz, ha asztalos lennél, asztalosként nem találnál munkát, de asztalosként közmunkára fölvennének. De ha ennyit ér a diplomád, hogy közmunkára kellesz csak, akkor vagy a diplomáddal, vagy veled mint munkavállalóval van gond. :( De egyik sem a közmunkaprogram hibája.
2014. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem írtam olyat, hogy nem a végzettségemnek megfelelő munkakörben dolgozom, mert van olyan része a munkámnak, ami igenis odatartozik. Nem utcát söprögetünk vagy virágot ültetünk, hanem irodán vagyunk, ahol amúgy emberhiánnyal küzdenek és kellene az állandó munkaerő.
2014. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mármint kolléganőmre vonatkozik, hogy nem a végzettségének megfelelő helyen van, mert ő könyvelő is, és azt csinálná szívesen, itt meg könyvelnie nem kell, én amúgy jól érzem magam és szeretem a munkám, csak az a baj, hogy nem fizetnek meg és csak rövid távú lehetőség.
2014. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!