Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szavazótábor....

Baloldali szavazótábor. Miként lehet jellemezni az ilyen embereket, milyen gondolkodásuk és jellemük van az életben, hogy pont a baloldalra szavaztak, ami tönkretette az országot?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem, hogy amiket csináltak, az országgal, azt hogy tudták elfelejteni nekik a szavazóik.Ezek után mégis majdnem 1 millió szavazatot kapott az összeborulás, bár ha külön indultak volna, kevéssel lett volna csak meg a parlamenti bejutási küszöb.

Mit gondoltuk az ilyen szavazókról?



2014. ápr. 10. 10:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
gondoltuk*gondoltok
2014. ápr. 10. 10:04
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
"elkúútttukkk" "nemkicsit nagyon" "böszmenép" "simongabi egy istencsászár" "legjobb az ingyenpénz" "külföldre talicskázni" "cigányok éljenek" "legjobb a roma" "én szeretem a nyuggert" " áldásbékesség, kádárdejó" "fizetek szívesen gyurcsánynak ingyenpénzt az adómból" "raboljatok csak le, hidegen hagy"
2014. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
et cetera, et cetera...
2014. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Volt itt lejjebb egy kérdés, ami a fidesz szavazóktól kérdezte ezt, gondoltam én is felteszek egy kérdést, hogy lássuk a másik oldalról milyen vélemények vannak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__555..

2014. ápr. 10. 10:10
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
"... pont a baloldalra szavaztak, ami tönkretette az országot..." Ha ez nálad alapvetés, akk soha nem fogod megérteni. Kérdésed csak provokácio. De az meg mire jo neked?
2014. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Igy már értem. Igyekeztél "egyenliteni", ha már elhanzott egy kérdés.
2014. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem akarsz elmenni innen máshová provokálni a népet?Csak az EGY az IGAZI pártra lehet szavazni?Csak a fityeszre?
2014. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
a fidesznek ugyanakkora része van benne, végig asszisztálták az egészet. mindkét pártot le kellene húzni a wc-n és megújítani a vezetést.
2014. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

1.Zsidó, aki azt hiszi, hogy mindenki a holokauszttal van elfoglalva a nap 24 órájában, persze aki nem ezt teszi az antiszemita.

2.Cigány, aki egy zsák krumpliért letagadja az anyját is, jelenleg szavazatát adja.

3.A hülye fiatal egyetemista, aki úgy próbál meg értelmiséginek tűnni, hogy ballib elveket vall.

Persze a hülye nem veszi észre, mert ennyi esze sincs, hogy a körülötte lévő ballibek, mint zsidók.

Ők meg ugye utálják a magyarokat.

Ő meg azt hiszi, hogy akkor lesz jó ballib és értelmiségi, ha hungarofóbként viselkedik.

4.Akik a Fidesznek akartak keresztbe tenni.


Nagyjából ez a 3 tette ki a szavazótáborukat, természetesen egyes személyek egyszerre több csoportba is tartozhatnak.

2014. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

"megújítani a vezetést."


Véletlenül pont Vonáékkal, mi?

Abból nem kérünk, köszi.

2014. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!