Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szavazótábor....

Baloldali szavazótábor. Miként lehet jellemezni az ilyen embereket, milyen gondolkodásuk és jellemük van az életben, hogy pont a baloldalra szavaztak, ami tönkretette az országot?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem, hogy amiket csináltak, az országgal, azt hogy tudták elfelejteni nekik a szavazóik.Ezek után mégis majdnem 1 millió szavazatot kapott az összeborulás, bár ha külön indultak volna, kevéssel lett volna csak meg a parlamenti bejutási küszöb.

Mit gondoltuk az ilyen szavazókról?



2014. ápr. 10. 10:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szal ez a 4 tette ki.
2014. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

"3.A hülye fiatal egyetemista, aki úgy próbál meg értelmiséginek tűnni, hogy ballib elveket vall. "

"Nagyjából ez a 3 tette ki a szavazótáborukat,"



Eddig nem azzal példálóztatok ti Jobbikosok, hogy az egyetemista fiatalok mind rátok szavaznak? Most akkor mi van?

2014. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

nem értem ha már a baloldalnak van joga kritizálni, a jobb oldali ember meg ne is kérdezzen??

van rengeteg hibájuk, pl egyedül bajnai ismerte be a vereséget, és legalább példát mutat a többi balosnak is, hogy kivonul a politikai életből.

a többi baloldali aki vesztett, mikor követi a példáját?

2014. ápr. 10. 10:21
 14/23 anonim ***** válasza:

"Eddig nem azzal példálóztatok ti Jobbikosok, hogy az egyetemista fiatalok mind rátok szavaznak? Most akkor mi van?"


Senki nem írt olyat, hogy az összes egyetemista a Jobbikra szavaz.

Ahogy én se azt írtam, hogy az összes egyetemista ballib elveket vall.

Tanulj meg szöveget értelmezni inkább kötekedés helyett.

2014. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Tanulj meg szöveget értelmezni inkább kötekedés helyett.

"


Te pedig kevésbé érzelmi alapon, és némileg több tisztelettel válaszolni. A kérdés, amit feltettem, tök jogos, mert ezt ti magatok mondtátok a választások előtt.

2014. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"A kérdés, amit feltettem, tök jogos, mert ezt ti magatok mondtátok a választások előtt."


Én nem mondtam, írtam semmi ilyet.

Ahogy más se.

Az, hogy te mindent elhiszel egy anonim oldalon mindenkinek, az a te alacsony értelmi szintedet prezentálja.

2014. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Én nem mondtam, írtam semmi ilyet.

Ahogy más se.

Az, hogy te mindent elhiszel egy anonim oldalon mindenkinek, az a te alacsony értelmi szintedet prezentálja."


Az összes jobbikosra értettem, de ha te kivételnek érzed magad, az nekem oké.


"az a te alacsony értelmi szintedet prezentálja"


Leírom akkor még egyszer: kevésbé érzelmi alapon, több tiszteletet adva a másiknak, esetleg kezdj el logikusan, összefüggően válaszolgatni, akkor talán komolyan vesznek a felnőttek előbb-utóbb. Kisfiam, én itt abbahagytam, de ha belegondolsz egyébként is csak önmagaddal kötekedsz, nem mással.

2014. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 hollófernyiges ***** válasza:
Pár konkrét példa a baloldali szavazókra az ismeretségi körömből: multis középvezető, jól fizetett informatikus, kisvállalati kereskedelmi igazgató, egészségügyi intézmény főosztályvezetője. Ők úgy gondolják, hogy az unortodox gazdaságpolitika és külpolitikai elszigetelődés többet ártott az országnak, mint amit az MSZP valaha is össze tudott hozni.
2014. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"mint amit az MSZP valaha is össze tudott hozni."


Nono, fernyigeském, azért az MSZP-nek sikerült összehoznia egy önerőből gyakorlatilag soha le nem küzdhető mértékű eladósodást, ez pedig elég erősen kimeríti az ország tönkretételét.

2014. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%
Azt kellene észrevennetek, hogy a két oldal egy kutya, csak éppen másnak bégettek. Ha összehasonlítjátok a két kérdést láthatjátok, hogy ugyan az a szint, ugyan az a megfogalmazási környezet csak másra van kiélezve. További jó szerencsétlenkedést.
2014. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!