Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is undorító, hogy...

Szerintetek is undorító, hogy a jobbikosok kihasználják a palesztin izraeli konfliktust?

Figyelt kérdés

Többször is láttam már, hogy egyes jobbikosok a palesztin izraeli konfliktusokat használjál egyes témák megvitatásához. Szerintem hihetetlen undorító, hogy csak azért teszik azt, mert éppen ők vannak most Izraellel konfliktusban. Amúgy abszolút csak arra használják a témát, hogy zsidózzanak egyet, még egyiktől sem láttam, hogy úgy igazából kifejezte volna a szolidaritását. Ha Palesztina más országgal lenne így akkor lese tojnák.

Nem undorító, hogy egy ilyen véres viszályt erre használnak fel egyesek bárminemű igaz együttérzés nélkül, sőt merő gyűlöletből?


http://www.youtube.com/watch?v=LMuvHq2IsE8

http://www.youtube.com/watch?v=92QDSsAEbn0

http://www.youtube.com/watch?v=sS9I5rZpLIY


Itt most nem a Izrael melletti kiállásról van szó, hanem ténylegesen arról, hogy csak azért művelik ezt a jobbikosok, mert Izraelről és egy vele szemben álló országról van szó.



2014. ápr. 10. 13:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Pluszban még hozzá tenném, hogy például az is mutatja teljes közömbösségüket, hogy a palesztin és más muszlim bevándorlók l hogyan beszélnek.
2014. ápr. 10. 13:49
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az az undorító amit a palesztinokkal művelnek a nyugat felhatalmazása mellett, de persze neked is igazad van, tojjunk az egészre, úgysem érint közvetlenül minket. A kérdés csak az, hogy mennyire korrekt hozzáállás ez...
2014. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Vérengzések szerte a világon vannak, Afrika több országában, Ázsiában és még lehetne sorolni puszta kapzsiságból, hatalomvágyból.
2014. ápr. 10. 13:54
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

A zsidók azt mondják, a magyar nép bűnös, járjanak lehajtott fejjel, állandóan bűntudatot próbálnak kelteni.


Ugyanezt, miért ne lehetne megcsinálni a zsidókkal is?


Van egy mondás, "Amit adsz, azt kapsz vissza".

2014. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Látod ezt mondom, teljesen hidegen hagy valójában az ami Palesztinában folyik, a lényeg, hogy +1 okot adhass ahhoz amiért utálod a zsidókat.
2014. ápr. 10. 13:55
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes engem is idegesít hogy gyerekeket mészárolnak és ölnek napról napra, nyugati felhatalmazásra, de nem csak ez. [link]

[link]

Hanem ahogy kínában bánnak az emberrel az is felháborít. Vagy ahogy Burmában, meg Észak kóreában. De akár az Usában ahogy bánnak az is. https://www.youtube.com/watch?v=ly_3L1pMj-c

Az is idegesít hogy afrikában hiába nem akarja sok afrikai az afrikai uniót még is háborúznak miatta. Az is idegesít hogy csak azért mert zsidók már nem is lehet szidni őket mer akkor húúúhúúú de antiszemita vagy. Hát engem rohadtul nem érdekel ki csinálja mennyen a p*ába.

2014. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

"Vérengzések szerte a világon vannak, Afrika több országában, Ázsiában és még lehetne sorolni puszta kapzsiságból, hatalomvágyból."


Így van. Viszont az afrikai diktátoroknak nem fizetünk jóvátételt, nem keltenek bennünk folyamatos bűntudatot, nem irányítják az USA-t, a nyugat nem lesi a kívánságukat.


Izraellel kapcsolatban viszont de. Emiatt szem előtt vannak, és senkit nem érdekelnek azok a borzalmak amiket elkövetnek, mint ha a holokauszt feljogosítaná őket arra amit tesznek. Ez ellen szólalnak fel azok a gonosz gonosz rasszistákok, emiatt támogatják a palesztinokat, és ez az ami miatt nem éppen egy afrikai diktátort. A palesztinok támogatása nem csak azt a nép mellett, hanem izrael agressziója ellen is szól.


Amúgy meg az, hogy egy afrikai vérengzés ellen nem szólal fel valaki az miért is jelentené azt, hogy egy másik helyen elkövetett ellen ne szólalhatna fel?

2014. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Érdekes engem is idegesít hogy gyerekeket mészárolnak és ölnek napról napra, nyugati felhatalmazásra, de nem csak ez. [link]

[link]

Hanem ahogy kínában bánnak az emberrel az is felháborít. Vagy ahogy Burmában, meg Észak kóreában. De akár az Usában ahogy bánnak az is. https://www.youtube.com/watch?v=ly_3L1pMj-c

Az is idegesít hogy afrikában hiába nem akarja sok afrikai az afrikai uniót még is háborúznak miatta. Az is idegesít hogy csak azért mert zsidók már nem is lehet szidni őket mer akkor húúúhúúú de antiszemita vagy. Hát engem rohadtul nem érdekel ki csinálja mennyen a p*ába."


Ez a különbség, normális ember így vélekedik ahogy te. Ellenben egyes jobbikosokat más hidegen hagyja. Afrikai feketéket le majmozzák, amerikaiakat butának, primitívnek nevezik stb.

2014. ápr. 10. 14:06
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy azt tegyük hozzá, hogy afrikában belharcok vannak és nem egy idegen népcsoport megszállásáról beszélünk... Kissé más a két helyzet.
2014. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg az, hogy egy afrikai vérengzés ellen nem szólal fel valaki az miért is jelentené azt, hogy egy másik helyen elkövetett ellen ne szólalhatna fel?"


Ilyet nem írtam.


Értem én amit írsz, de, ha megnézel egy ilyen témájú oldalt ahova lehet kommentelni, fórumot stb. akkor nagyrészt csak a zsidó ellenességre találsz példát és ebből adódóan foglalkoznak a Palesztin helyzettel, semmi egyéb miatt.

2014. ápr. 10. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!