Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mentek szavazni az EP választá...

Mentek szavazni az EP választásokra? Ha igen, kire adjátok a voksaitokat?

Figyelt kérdés
Ugyanarra a párta fogtok szavazni mint az országgyűlési választásokon?
2014. ápr. 11. 17:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogy megyek-e, de ha megyek, akkor Bokros Lajos pártjára szavazok, a MoMa-ra. Az országgyűlési választáson az LMP-re szavaztam, de csak, mint legkisebb rosszra.
2014. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Megyek szavazni, a Jobbikra adom a voksom, vagyis ugyanarra a pártra, amire április 6-án is szavaztam.
2014. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%

"Na, Te szívesen szavaztál volna az Országgyűlési választásokon egy olyan pártra, ami pl.: Heves megye nevében gazdasági szabadságharcot hirdet Magyarország ellen, vagy újratárgyalná Heves megye tagságát az országban?"


Ha Heves megyei lennék és úgy látnám, hogy Heves megyének át kellene gondolnia a kapcsolatát Magyarországgal vagy végső esetben függetlenné kellene válnia, akkor igen szavaztam volna.

2014. ápr. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
10-es. Mégsem a fidesz égetett uniós zászlót, hanem az a f..szfej novák barátod!
2014. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
A Jobbikra szavazok ugyanúgy mint ápr.6.-án is tettem
2014. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
Megyek hát. MoMa vagy Együtt-PM -re szavazok, majd még meglátom, mondjuk Bokrosra szerintem inkább.
2014. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az LMP-re. Eddig nem éltek vissza a bizalmammal, következetesen képviselik azokat a dolgokat amikért eddig is támogattam őket (földügyek, korrupcióüldözés, ügynökakták)
2014. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
De miért pont Bokrosra?
2014. ápr. 18. 15:29
 19/19 anonim ***** válasza:

"De miért pont Bokrosra?"


Mert kapitalista, piacbarát, a szakértelme megkérdőjelezhetetlen, ezen kívül nem populista, mint a többi pártban lévő politikusok (talán Bajnai a kivétel).

2014. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!