Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor megvan a kétharmad...

Most akkor megvan a kétharmad vagy nincs?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Mármint kinek?
2014. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
hát a magyaroknak megvan a nyócegy az tuti
2014. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na, mit gondolsz ki az a magyar politikában, aki sanszos rá?
2014. ápr. 11. 18:17
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Meg.Most pedig menjünk ki a birkalegelőre és köszönjük meg nekik.
2014. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Egy birka kitalálta, hogy ezt kell mondani, ha az erősebb több embert tud szólítani és most ezt mondja az összes .... Ki is a birka?
2014. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Megvan, én megtaláltam!!!

2/3=0,66666666

2014. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os!


2,5 millióan a fidesz ellen szavaztak.

2 millióan a fideszre, de a határontúliakkal együtt.

És 3 millióan nem szavaztak.

Tehát igazából 1,7 millióan szavaztak a fideszre.


Akkor megválaszolod nekem, hogy ki a többség?

A többség nem kér a fideszböl.

2014. ápr. 11. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

,,2,5 millióan a fidesz ellen szavaztak.

2 millióan a fideszre, de a határontúliakkal együtt.

És 3 millióan nem szavaztak.

Tehát igazából 1,7 millióan szavaztak a fideszre."


Megmondanád nekem, hogy a felső három sorból milyen módszerrel jön ki a negyedik? :)


Egyébként kb. 100000 külhoni magyar szavazott, amely a szavazatoknak összesen a 2%-a. Ráadásul a Fidesz egyéniben szerzett elsöprő többséget mandátumaival, ezen a külhoni szavazatok mit sem változtatnak.


3 millióan nem szavaztak, őket ugyanúgy marhaság a Fidesz ellen, mint a Fidesz mellé tenni ez ügyben. Ha nagyon erőltetnénk azt, hogy valahol legyenek, akkor inkább pont a Fideszhez kéne őket társítani, mivel az lenne a logikus, hogy valaki azért nem megy el szavazni, mert nincs problémája a kormánnyal és azzal az úttal, amelyen az ország halad.


Tény hogy a Jobbik, a Kormányváltás és az LMP összesen több szavazatot kapott mint a Fidesz, de egymagában egyik sem tudott még a közelébe sem érni. Ilyenkor mit vársz? Hogy ne legyen kormány? Én a Jobbikra szavaztam egyébként, még mielőtt valaki vérFideszesnek gondolna.

2014. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Listás szavazatokkal sajnos több mandátumot szereztek, mint a többiek... ez van. Így lett kitalálva. Szóval úgy néz ki, hogy megvan a 2/3. Újabb négy év teljhatalom.


Félreértés ne essék, mielőtt átharapjátok a torkomat, nem vagyok sem komcsi, sem zsidó... Egyik pártnak sem kívánom, hogy 2/3 legyen, mert elszáll olyankor a ló.

2014. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem egyes emberek gondolkodását. Kinek kéne nyerni, talán a második legtöbb szavazatot kapott pártnak? Vagy mi?
2014. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!