Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor 2/3-a lett a...

Most akkor 2/3-a lett a Fidesznek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen :(
2014. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Holnap jelentik be az eredményt. De valószínű, hogy meglesz.
2014. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ha Fidesz, akkor már legyen megint 2/3-ad! Úgy dukál!

Csak az EU-képébe törölve örülök!

Mert ők, szivatnak minket!

Szebb jövőt!

2014. ápr. 10. 20:27
 4/8 MolotovPunk ***** válasza:

Egyébként nagyon sötétek azok,akik azt hiszik,hogy a 2/3ad jó lesz.Simán vissza lehet vele élni.Azt szavazhatnak meg,amit akarnak a nép kárára is akár.

Ezt a fid 4 éve is bebizonyította...

Baj van ezzel az országgal.Ismét sok fiatal fog elhúzni az országból.

2014. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez remek. Az elmúlt 4 év is arról szólt, hogy folyamatosan visszaéltek a 2/3-dal. Ezek szerint az elkövetkező 4 évben is azt tehetnek amit csak akarnak, nagyon f...a lesz. Az ellenzék gyakorlatilag teljesen felesleges, akár be se menjenek a parlamentbe.

Én gondoltam, hogy nyerni fog a fidesz, de naívan azt hittem, a 2/3 ezúttal nem lesz meg nekik, mert ennyire nem lehetnek hülyék az emberek, hogy még egyszer ekkora hatalmat adnak nekik. Hát de, lehetnek. Bár tudom, nagyban hozzájárult ehhez a módosított választási szabályok is.

2014. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csingilingg84 ***** válasza:
Jézus Máriám, ennyi hülye embert, te jó ég... :O Méghogy a Fidesz miatt, lesz minden rosszabb... Gondolkozzatok már Emberek!-.-
2014. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Visszaélnek a 2/3-al...

Hát éljenek, ha megy a szekér...

2014. ápr. 11. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, megy a szekér! A Fidesznek!

De az, hogy mostmár négymillió ember él létminimum alatt az senkit sem érdekel. Hogy brutális méreteket öltött a kivándorlás, az is lényegtelen. Csak azt nem tudom, mi lesz itt, ha csak nyugdíjasok maradnak és nem lesz adózó ember. De gondolom ez sem érdekel senkit. Mert "megy a szekér!" Nem baj, legalább a stadionok országa leszünk, ha másban nem, ebben lehetünk elsők.

2014. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!