Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek szerint a Jobbik sem...

Ezek szerint a Jobbik sem tervez pár évnél tovább?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jobbikos, de vannak jobbikos ismerőseim, akik állandóan 2 dolgot hangoztatnak, de a Jobbiktól is hallottam már ezeket. és ezen elgondolkoztam:


1. Kizavarni a multikat

Ha ez megtörténne, MINIMUM félmillió munkanélkülivel lenne több. A Jobbik ezt hogyan akarná pótolni? Ilyen gyorsan és ennyi munkahelyet képtelenség teremteni. A mezőgazdaság meg már nincs is.


2. Kilépni az EU-ból.

Ha ez megtörténik, akkor hatályba lépnek az EU-vámok, így Magyarország szinte teljes külkereskedelme meg lenne vámolva, arról nem is beszélve, hogy a támogatásokat is vissza kéne fizetni, és ismét vízumért kellene kuncsorogni, meg órákig állni a határon.



Tekintve, hogy a Jobbik mennyire EU ellenes (volt szerencsém sajnos pár videót, vitát, stb-t meghallgatni), ha ezeket tényleg beváltaná, ha hatalomra kerülne, akkor Magyarország piszok gyorsan tönkremenne.


Ezek után hogy hihet valaki a Jobbiknak? Nekem ezek a tervek, vagy képzelgések egyáltalán nem tűnnek hosszútávú elképzelésnek, nagy mértékű változtatást meg 4 év alatt nemigazán lehet már csinálni.



2014. ápr. 13. 08:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha a Jobbik 4 év múlva sem fog nyerni, akkor szerintem már soha sem fognak, ugyanis egyre több lesz a roma, akik nem hinném, hogy a Jobbikra szavaznának...
2014. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kérdező nincs tisztában azzal, hogy a Jobbik nem lép ki az EU-ból, hanem előbb tárgyalnak, ha ez megfeneklik, akkor népszavazást írnak ki? A döntés rajtunk múlik, ergo benne lenne az is, hogy bent maradunk. De mivel a Jobbik nincs kormányon, hová ez a nagy terrorhadjárat? Az átlag magyar melós az EU-ból csak annyit érzékel, hogy személyivel elzakózhat külföldi EU-s tagállamokba, mást nem.
2014. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, egy jó kampánnyal a népszavazás előtt, simán rá tudják venni a szavazókat, hogy megszavazzák a kilépést. Az átlag magyar választó egyszerűen hülye. Ezt bizonyítja a másfél héttel ez előtti választás is.
2014. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!