Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rangsorolnád meglátásod...

Rangsorolnád meglátásod szerint a pártokat?

Figyelt kérdés

elég 3 db

kezdve a "jó"-tól a rosszig. pl:

1. fidesz

2. jobbik

3. összefogás

milyen sorrendben szavaznál?



2014. febr. 27. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
csak a jobbikra szavazok, ha nem lennének akkor nem szavaznék, egyszerűen azért mert a többi pártban nem látom, hogy fikarcnyit is érdekelnék az emberek, vagy az ország sorsa.
2014. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak látnám, a Jobbiknál ez honnan érzékelhető. A pártok nem az "emberek sorsa" szerint kampányolnak, hanem aszerint, hogy milyen szövegtől, magatartástól remélhetnek több szavazatot. Lehet, hogy valójában így nem szívesen csinálják, de nincs más választásuk.


Kérdező, a mi rangsorunk számodra mit sem ér. Nekünk van egy preferenciánk. Akár érzelmi alapon, akár a tudásunk okán, akár a szemléletünk miatt, akár mert megvezettek. Neked mások az érzelmeid, a tudásod, a szemléleted, és feltehetően mással lehet megvezetni. Mit tudsz hát meg a válaszokból?

El kell döntened, mik a fő szempontjaid. Meg kell nézned, ebből kiktől várhatod a legtöbbet. Lesz, amit utálni fogsz. Azt kell vizsgálnod, az mennyire fontos. Ha igen, vedd figyelembe, ha nem ejtsd, különben mindet ejtened kéne. Ha bármi csekély érzelmet viszel bele, meghaltál. Az már nem fogja szolgálni az érdekeidet, legfeljebb időlegesen az érzéseidet.

2014. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Nekem a saját pénztárcám a preferenciám. Tehát aki megtartja az egykulcsos adót és a családi adókedvezményt, az jöhet, aki nem, az nem.

Így a sorrend:

1. fidesz

2. többiek (tudtommal más nem szeretné ebben a formában, ha mégis, kérlek javítsatok ki)

2014. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor már nem is érdekel a szavazatod. Ugyanis most akartam bevezetni a többkulcsos adót úgy, hogy a te fizetésedre kisebb kulcsot állapítottam volna meg.

Ja, és a rezsicsökkentést is meg akartam változtatni. A te fogyasztásodra kisebb egységárat szabtam volna, a nagyobbakra meg többet.

De most már nem fogadom el a szavazatodat, megsértettél.

2014. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

1. Júdeai népfront

2. Júdeai nemzeti front

3. Júdea népe front

4. Szabad Galileáért mozgalom

2014. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Joe Makepeace ***** válasza:

Há' aki megengedte, hogy lehet főzni 50 lityi páleszt ingyé'!

Ez kell ennek a népnek,lehet szlopálni, akkor már minden o.k., nincs is sok igény normális vezetőkre, untig elég megnézni a mostani három "legmagasabb állami méltóságot"...

2014. márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Összefogás

2. LMP

3. Összes többi párt

....

535628568273. Fidesz

535628568274. Jobbik

2014. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joe Makepeace ***** válasza:
Hogyhogy ilyen előkelő helyre soroltad a Fideszt, hogy a jobbikot leelőzi?
2014. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Lmp

2. Fidesz/mszp


Nálam a jobbik az utolsó utáni helyen van kettővel :)

2014. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!