Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan idióta ebben az...

Van olyan idióta ebben az orszában akinek volt egy szemernyi kétsége afelől hogy meglesz a narancsos kétharmnad újra?

Figyelt kérdés

Olvasom ezer helyen (pl):

Nincs meglepetés, megvan a kétharmad


[link]


És enm értem: hol van ki aza az idióta aki másképp gondolta?

Hiszen totál nyilávnvaló hogy

a) vagy megvan a 2/3 magától

b) vagy ha nincs hát addig számolgatunk matekozunk míg meglesz. ha kell hát hozzágyártunk pár szavazatot de meglesz.


vagy van olyan agyhalott aki másképp gondolja?


2014. ápr. 13. 09:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Én azt reméltem, hogy lesz 3-4 jobbikos egyéni mandátum és Budapesten is eléri a 20%-ot. Szégyellem is magamat miatta, hogy ilyen álmokat kergettem.
2014. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a választások másnapján már majdnem megvolt, teljesen nyilvánvaló volt, hogy a föld alól is előkerítik azt a néhány tizedszázalékot.
2014. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Meg voltam győződve, hogy a Fidesz fog nyerni, még ha nem is rá szavaztam.

...de 2/3-ot nem gondoltam volna. Azért ekkora birkának nem néztem a népet.

2014. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
A kérdésed úgy hangzik mintha csalásról kérdeznél.A szabályokat a játszma elején lefektették mindenki tudta hogy milyen lesz a csata.A többség így döntött és nincs tovább.Hogy kevesebbet költött a baloldal kampányra az csak annak köszönhető hogy a Szájmon számlákat zárolták és nem volt miből.A jobbik ha nem csinál hülyeséget 4 év múlva igencsak esélyes lesz.A baloldal is tudta hogy nincs esélye ők arra törekedtek hogy ne legyen kétharmad.Hogy választások előtt 3 hónappal még anyázták egymást aztán összeborultak aztán jött a lopkovári ügy és még tanú is akadt aki rejtélyes módon elhalálozott,ehhez képest még jól is szerepeltek.Én komolyan abban hittem hogy a jobbik miatt nem lesz meg a kétharmad.
2014. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Köszöntem szépen, nem vagyok agyhalott, de nem voltam biztos a kétharmadban.

Tény, hogy a választási rendszer kicsit narancsbarát, de nem is bánom a politikai stabilitás végett.

Nem hinném, hogy előkerítettek volna pár tizedszázalékot, ha csalás történt, Ferenc-atyád és a brigádja majd úgyis feljelenti a Viktort.

Akárhogyan nézzük, a Fidesz tisztán kapott egymillióval több szavazatot a baloldalnál. A kétharmad kérdése szerintem nem fontos annyira. Így-is úgy-is abszolút többsége lenne a kormánynak, mindegy, hogy melyik választási rendszert nézzük.

Szerintem ebben az időszakban a politikai stabilitás nagyon fontos. Nem írnám le ezt a négy év kormányzást. Ez csak egy megkezdett út. Az, hogy hová vezet, még nem tudjuk. 4 év múlva okosabbak leszünk. Addig meg fölösleges utcán demonstrálni, amit a Gordon tervez, mert úgyis az lesz, amit a törvényesen, kétharmaddal megválasztott kormány akar. Innentől kezdve azt mondom, hogy mindenki, párthovatartozástól függetlenül maradjon csendbe és majd a szavazófülkében ítélkezzen 2018-ban.

2014. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, szerinted nem úgy számolták a múlt héten a maradék szavazatokat, hogy minden párt embere árgus szemmel figyelt?


Te vagy agyhalott, ha szerinted magától értetődő volt a 2/3...

2014. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

ez jó szektATV!

nem is kell más népbutítás az embereknek.

amúgy pont a hvg közölt egy cikket,és pár képet ahol a maradék szavazatokat számolták, és volt hogy 10 centiről nézegették a szavazólapokat, nem-e hamis, gondolom ott, ahol kunhalmi vesztett.

na barátom, ez a szánalmas!

2014. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Én is biztos voltam abban, hogy ha nem lesz meg a kétharmad, akkor a határon túli szavazatokkal "megteremtik".

Azért nem mindegy, hogy 2/3, vagy csak többség, mert így minden törvény úgy változtatnak meg, vagy hoznak, ahogy nekik tetszik.

Egyszerű többségnél ez csak akkor működne, ha az ellenzékből valamelyik párt egyetért vele.

2014. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Biztos voltam abban, hogy a fidesz nyer, a 2/3ban egyáltalán nem, sőt sokkal szorosabb versenyt gondoltam az mszp-vel és a jobbiknál is több szavazatra számítottam.
2014. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Beregisztrált kamupártokkal (Együtt 2014), határontúli seggnyaloncokkal, teljes médiauralommal és a nagyobb kampányköltéssel mint a többi párt együttvéve, cigányokat tüzifáért szavaztatva, választási rendszert átalakítva, én nem csodálkozom hogy meglett. Szerintem a szavazatszámlálásnál nem volt csalás, de addig úgy lejtett a pálya Fidesznek, mint egy csúszda.
2014. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!