Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy vége a válságnak,...

Most, hogy vége a válságnak, mikor várható, hogy kinyitnak végre a bezárt legendás szórakozóhelyek?

Figyelt kérdés

Amik elsősorban érdekelnének:

-Pest: Hajógyári: DOKK, STUDIO, BED

-Fehérvár: Bahnhof, DreamHall

-Füred: Helka


2014. ápr. 13. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Remélem soha többet és az a sok drogos talál magának értelmesebb elfoglaltságot, mint pl a tanulás.
2014. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem hiszem, hogy a politika kategóriában találsz olyan embereket, akik ilyen helyekre járnak. ;)
2014. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek a válsághoz? Én a Studioban voltam még tavaly decemberben, és utána még jó ideig működött, azaz nem olyan rég zárt be. Ezeknek a szórakozóhelyeknek a tulajdonosa, ha jól tudom, börtönben van.
2014. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Imre Pál ***** válasza:
77%

A válsághoz ennek sajnos nem sok köze van.

Hogy fél millió többségében fiatal elhagyta magyarországot ahhoz viszont annál inkább.

Ezeknek a helyeknek az elsőszámú fizető vendégei ugyanis ők voltak.

2014. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Most? A Dokk 1-2 hónapja zárt be. Nyilvánvalóan nem a válság miatt, csak egyszerűen már nem érte meg fenntartani még egy pénzmododát.


Egyébként örülnék, ha örökre zárva maradnának.

2014. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
#4: erről a fél millióról hol találok statisztikai kimutatást? Csak érdekelnek arészletek.
2014. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Hol jelentették be hivatalosan, hogy vége a válságnak ? és ki jelentette be ?
2014. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Imre Pál ***** válasza:
49%

#6# Erről a félmillióról?

Hát talán onnan hogy nyitott szemmel jársz a világban, és egy idő után észreveszed hogy az ismerettségi köröd háromnegyed máshol él.

Vagy mondjuk onnan hogy egy középsiskkolai osztálytalálkozón az osztály háromnegyede nem jelenik meg.


De ha most mindenképp valami kézzel fogható statisztikai adatra vágysz akkor lehet csinálni mondjuk olyat hogy felmész az iwiwre (ahol csak magyarok vannak). Beírod a keresőbe lakóhelynek hogy United Kingdom, vagy Germany stb. Majd a keresési eredményeket oldalanként összeszámolod.

2014. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Nyitott szemmel a járok. A volt osztályomból alig vannak, akik hosszabb időt töltenek külföldön (pedig most lesz 10 éve az érettséginek). Az IWIW-re meg azt írok, amit akarok (van ismerősöm, aki több mint egy éve volt egy hónapot Londonban, és azóta is az van megadva tartózkodási helynek).


Persze tudom, hogy ez a "nyitott szemmel kell járni" dolog a " egyszerűen hülye vagy, mert nem van egy véleményen velem" diplomatikusabb megfogalmazása, csak kíváncsi voltam, hogy ez a kerek fél millió honnan van (főleg annak fényében, hogy statisztikai adatok tanúsága szerint a szóvan forgó fél millió az említett korcsoport közel felét adja ki).

2014. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Imre Pál ***** válasza:
84%

#9#

Anélkül hogy most feleslegesen vitába szállnánk itt egymással....szerinted akkor mégis mennyien dolgoznak/élnek külföldön? Mondj akkor te is egy számot légyszíves.

ezek után már kíváncsi vagyok te hogyan látod.

2014. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!