Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig az emlékmü, de...

Még mindig az emlékmü, de meddig még?

Figyelt kérdés
Minden nap kordont bontanak, majd a munkások vissza építik. Másnap-harmadnap stb ugyanez. Már mindkét fél részéröl viccesnek gondolom az én lebontom, én meg visszaépítem módszert. Kicsit az óvodára emlékeztet. Most még csak vicces de egy idö után mindkét fél részéröl szánalmas lesz. Kint bontanak, bent meg a kordonon túl építik. Meddig fog még tartani ez a huzavona?
2014. ápr. 14. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A vicces az, hogy akik bontanak, azokat simán el lehetne vitetni a rendőrökkel, hiszen minimum szabályt sértenek, de hozzájuk se mernek nyúlni, nehogy leantiszemitázzák őket.
2014. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Ki kell vinni a vízágyús kocsit, és szét kell locsolin az arcukat. Akkor talán elmegy a kedvük ezeknek az elvetemült vandáloknak a rongálástól és a rendbontástól.
2014. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a kordon bontás divat lett...
2014. ápr. 14. 10:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy a kordon bontók miért nem képesek felfogni hogy ha a fene fenét is eszik, akkor is megépül az emlékmü. Minden áron, mert a "hatalmas" úgy akarja és az ö akarata szent, meg ugye "felhatalmazva" érzi magát a nép által.
2014. ápr. 14. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan boldog lennék, ha nekem is olyan szép életem lenne, hogy egy retkes emlékmű foglalja le a mindennapjaimat és az jelenti a legnagyobb problémámat az egész világon.


Őszintén szólva, irigylem ezeket az embereket, hogy ilyen baromságokra ráérnek.

2014. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.Nem dolgoznak?

Hétköznap ráérnek tüntetni meg kordonokat szétszerelni?


Vagy, ezek csak unatkozó gyurcsanyista nyugdíjasok?

2014. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen jó lehet ezeknek az unatkozó vandáloknak, hogy ez a legnagyobb gondjuk.
2014. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!