Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyarországon élő német...

A Magyarországon élő német kisebbség mikor fog tüntetni és erőszakoskodni, hogy a német megszállás emlékműve rossz színben tünteti fel őket?

Figyelt kérdés

Az az emlékmű diszkriminatív a németekkel szemben.

Azt hangsúlyozza, hogy minden német agresszív és le akar igázni más országokat.



2014. ápr. 10. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Én is német származású vagyok.

Amikor apám meghallotta, még viccelődött is vele"Képzeld lányom, azt hallottam, hogy emlékmű lesz a német felszaba.. akarom mondani megszállásnak".

2014. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Most direkt provokálsz? :D
2014. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy meg engem nem zavar az emlékmű.


Meg, hadd érezzék a zsidók egy kicsit provokálva magukat.


Nekem meg a sok gyertyatartójuk nem tetszik, amivel teleszórták a várost.Mégsem állok neki bontani.


Elviselem, hogy ezeket a förmedvényeket kell nézegetnem,a zsidók meg viseljék el azt a Gábriel angyalos emlékművet és ne hisztizzenek állandóan.

2014. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hehe, első: jó poén. :D
2014. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem,hogy már megint miért vergődnek a zsidók?örüljenek,hogy lesz emlékmű....különben a vörös hadsereg is ugyanúgy irtotta őket is.meg halálra erőszakolta,amelyiket csak érte.
2014. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene hogy érintve érezzék magukat? Csakmert 250 évvel ezelőtt abból az országból jöttek, ami 70 éve megszállt minket? Mi közük az egészhez?
2014. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan azt akarod mondani, hogy az 56os emlékműveket a szovjeteknek emelték? Mert a kérdésedből sajnos ezt a következtetést lehet levonni....
2014. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sőt a mohácsi emlékmű vagy a muhi csata emlékműve is a megszállók üdvözlésének állít emléket nem igaz?
2014. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!