Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan tudnék tájékozódni a...

Honnan tudnék tájékozódni a belpolitikai történésekről?

Figyelt kérdés
Itt van pl. ez az emlékmű ügy. Most hallottam róla először, de igazából azt sem tudom, miről van szó. Nem erről a konkrét esetről szeretném, ha írnátok, hanem hogy a jövőben hol tudnék IDŐBEN tájékozódni az éppen aktuális dolgokról.

2014. ápr. 14. 22:24
1 2
 1/13 viktorvarga ***** válasza:

objektiven sehonnan mert mindeggyik torzít,manipulál.

[link]

ez nemross azért

2014. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És akkor balról: atv.hu

ez is megér egy misét!

Nem minthóa, de a miheztartás végett!

Ja és akkor mán a Orbántv: hirtv.hu

*)

2014. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom.. Nem objektíven. De hogy egyáltalán tudjam, mi történik Magyarországon, még ha kissé szubjektív is a cikk. Nem akarok nagyképűnek tűnni, bár így inkognitóban nem is lenne rá okom, de tartom magam annyira intelligensnek, hogy egy szubjektív cikkből ki tudom szűrni a hiteles, objektív részt.
2014. ápr. 14. 22:37
 4/13 A kérdező kommentje:
De csak van néhány híroldal, ami nem annyira szélsőséges, mint az Echo TV, HírTV, ATV..
2014. ápr. 14. 22:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyébként lehetetlen!

mintha egy autóversenybe szeretnél beszállni...

Ezt már buktad!

Figyelj és tanulj!

2014. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mi lehetetlen? Tájékozódni arról, hogy mi zajlik az országban?
2014. ápr. 14. 22:39
 7/13 A kérdező kommentje:
Miben vagyok profi?? Annyit mondtam, hogy tartom magam annyira intelligensnek, hogy egy viszonylag szubjektív cikkből ki tudom szűrni a lényeget, és ehhez kerestem a legjobb forrást, ami ha elfogult is valamennyire, de nem ATV/HírTV szinten. Mi itt a probléma?
2014. ápr. 14. 22:42
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem bántottalak téged, nem tudom, miért kell engem támadni.
2014. ápr. 14. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Te egyébként nem itt laktál, vagy csak 14 alatti vagy?
2014. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 14 alatti, csak eddig nem követtem a politikai eseményeket, és ehhez kértem segítséget. De ha neked ennyire nehezedre esik érdemben válaszolni, kérlek ne kommentelj többet! Köszönöm!
2014. ápr. 14. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!