Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP kampányában kézzelfogh...

Az MSZP kampányában kézzelfogható volt a ronweberi irányítás? Ha igen, hol? Megérte lehozni őt? Kb. mennyibe kerülhet egy ilyen tanácsadó?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

1.Kézzelfogható volt e?

Szerinted mi volt ez az állandó rasszistázás?

2.Nagyon nem érte meg!

3.100 milló(de ezt csak én saccolom)

2014. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem érte meg.


Ennek a zsidónak most lejárt a szerződése, az MSZP viszont nem fogja meghosszabbítani.

2014. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Hozzá szóló. Én nem így látom.

-Talán Mesterházi kecsekzése és pincsikutyázásánál érhető tetten. Mert ez annyira elütött a volt miniszerelnök jelölttől.

-Szerintem megérte nekik, mert a Simon ügy ellenére is kapott több mint 1 millió szavazatot, bár ez ennek a Fidesz elmúlt 4 évéhez is lehet köze.

-Én legalább 1 millió dolcsira becsülném a gázsiját.

Ezek csak az én véleményem kíváncsi vagyok rátok is.

2014. ápr. 15. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább a Fidesznek volt köszönhető, mint Ronnak, főleg, hogy voltak összetűzések, mert ő késleltette volna a kampányt.

Másrészt gondolom a pénzügy úgy működött, hogy teljesítményarányos díjazás, tehát x szavazó után plusz ha választást nyernek akkor ütnek egy duplát.

2014. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dick Esmen ***** válasza:
Nem érte meg,a fidesz kampánytanácsadója sokkal ügyesebb volt.
2014. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dick Esmen vitatkoznék veled. Csodát a kampány stratégák sem tudnak csinálni. Egy jó kampánnyal néhány százalékot rá lehet pakolni az eredményre, ami rengeteget jelenthet egy fej,fej melletti küzdelemben.De nálunk erről szó sem volt. Csodálom, hogy egyáltalán elvállalta Werber ezt a kampány,ennek csak 2 oka lehet:vagy rohadt sokat fizetett az MSZP vagy az öreg kampány stratéga már nem a régi.
2014. ápr. 15. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmmm...


Azért nyissuk ki a szemünket:


Ron Werber: MSZP

Flinkeinstein: Fidesz


Valószűleg már Izraelben dőlt el, hogy a magyar baloldal már több kárt okoz, mint amennyi hasznot hajt.

Lehet hogy vezetői gerinctelenebbek, de annyira lepusztult a gazdaság, hogy a pénzpumpa már akadozott, az itthoni kezelők legnagyobb jószándéka ellenére.


Lehet hogy Orbán többet vitatkozik meg nehezen kezelhető, de erős kézzel rendet tart és beindította a gazdaságot.

Szóval a háttérhatalom inkább rajta próbál fogást találni.

Izraelben is belátták, hogy ennek a mai magyar baloldalnak nincs akkora tömegbázisa, ami bármiféle legitimációt adna nekik.


A lelkes "genetikailag alattvalózás" ellenére a magyar megválogatja, hogy kit szolgál.


Ha már szolgál, legalább nemzeti kultúrájában ne alázzák meg nap mint nap. Erre épített Flinkenstein.


Ron Werber talán túlbecsülte a "Nagykörúton belüli" értelmiség megmondóembereinek befolyását, ami se a kecske, se a pincsikutya nem tudott már sokat segíteni.


Persze nyilván senki sem gondolja komolyan, hogy Werber és Flinkenstein nem egyeztetett rendszeresen és precízen.

2014. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!