Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ti inkább az...

Jobbikosok! Ti inkább az LMP-vel, vagy a Fidesz-KDNP-vel szimpatizáltok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Inkább a Fidesszel :-)
2014. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

És ez miért kapott lepontozást? Komolyan hihetetlen, hogy feltesznek egy kérdést, valaki leírja a véleményét, és lepontozzák. Komolyan mondom, de jó lenne tudni, hogy kik pontoznak le mindenkit, mert ez nem szép dolog.


Lepontozni akkor kell talán valakit, ha csúnyákat ír, elfogathatatlan dolgokat, vagy nem értünk vele egyet. Na de azt aki válaszol egy eldöntendő kérdésre, hogy Fidesz vagy LMP? Ugyan már!

2014. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"Lepontozni akkor kell talán valakit, ha csúnyákat ír, elfogathatatlan dolgokat, vagy nem értünk vele egyet."


Valójában, a pontozás arra szolgál, hogy ezzel értékeljük, hogy a válasz mennyire volt hasznos a kérdés szempontjából.

Ha azért lenne, hogy lepontozzuk azt, "akivel nem értünk egyet", akkor az 1. válaszoló jogosan lett volna lepontozva, mert nem mindenki ért egyet a válaszával.


De én felpontoztam egyébként.

2014. ápr. 23. 16:49
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Én a Jobbikkal szimpatizálok, ezért vagyok Jobbikos, ha a Fidesszel szimpatizálnék akkor fideszes lennék
2014. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt én értem, de ki a második?
2014. ápr. 23. 17:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálam is második a Fidesz. Ettől függetlenül az LMP-seket is támogattam aláírásommal a mostani EP választásra.
2014. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Nincs második, mind undorító, egyedül a Jobbik nem kapott még esélyt, reménykedem, hogy 18-ban megkapja
2014. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem lenne a Jobbik, akkor a Fideszre szavaznék.
2014. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fidesz. De nem tiszta lelkiismerettel.
2014. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Természetesen az LMPvel.
2014. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!