Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz jobb vagy baloldali...

A Fidesz jobb vagy baloldali párt?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ők mit mondanak magukról(konzervatívnak, vagyis jobboldalinak vallják magukat), hanem hogy ti a tetteik alapján minek ítélitek őket.
2014. ápr. 26. 10:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Maguk sem tudják! Tetvek!
2014. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Kétbalkezes jobboldali.
2014. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Jobboldalra helyezett párt baloldali társasalompolitikával. Konzervatívnak nevezett párt unortodox (nemhagyományos) gazdaságpolitikával.
2014. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

A Fidesz egy elv nélküli párt. A rezsicsökkentés és az egykulcsos adó simán megfér egymás mellett. Egyébként én személy szerint nem vagyok ellene az elv nélküliségnek, ha maradnának a LOGIKUS tetteknél. De sajnos ez sem sikerült. Szóval egy elv nélküli és ráadásul ostoba gazdaságpolitika.

Társadalompolitikailag konzervatívak: minden maradjon úgy, ahogy régen volt, akármilyen rossz is az...

2014. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Miért hiszitek, hogy baloldali politikája van? A baloldali politika NEM a gazdagokat támogatja a szegények kárára. A rászorulók segélyezése nem baloldali politika, hanem minden kormány kötelessége. (A mértéken lehet vitatkozni)

A Fidesz elv nélküli, a Horthy- rendszer társadalmát akarja visszaállítani.

2014. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
A rezsicsökkentés baloldali, az államosítások, központosítások szintén baloldali lépések. Egy valódi jobboldali párt egészen más irányba indult volna el 2010-ben a 2/3-os felhatalmazás birtokában, kezdésnek a magas állami újraelosztást kiadáscsökkentéssel jelentősen levitte volna, és ezzel párhuzamosan adót csökkentett volna.
2014. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
A fidesz egy rühes párt, teli korcsokkal.
2014. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Gazdaságilag bal, társadalmilag jobb.
2014. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

"A baloldali politika NEM a gazdagokat támogatja a szegények kárára. A rászorulók segélyezése nem baloldali politika, hanem minden kormány kötelessége."


Így van. Minden kormány kötelessége lenne. Más kérdés, hogy én az utóbbi cirka 20 évben egyetlen olyan kormányt nem láttam, amely ez ügyben érdemi lépéseket tett volna, magyarán szólva élhetővé tette volna az országot az alacsonyabb jövedelműek számára. Pedig lehetőség volt rá bőven.

2014. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%
Egyik sem. Mindig annak állítják be magukat, amivel több szavazatra számítanak. Valójában leginkább liberális.
2014. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!