Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a bíró Jobbikos vagy igaza...

Ez a bíró Jobbikos vagy igaza van?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 26. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

A kettő nem zárja ki egymást, sőt!

Egyébként igen, igaza van. Semmi rasszista nincs ebben.

2014. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Attól hogy valaki nem szereti a cigányokat még nem feltétlenül Jobbikos.


Egyébként meg igaza van.

2014. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 intrepid ***** válasza:
100%

„A 'cigányság' mint kategória nem elsődlegesen faji alapon értelmezhető, hanem az ekként jelzett életformát követő, faji hovatartozástól függetlenül a lakosságnak egy elkülönült, a többségi társadalom hagyományos értékeit és a már hivatkozott jogszabályok által is védett értékeket semmibe vevő csoportjaként, akik egy bizonyos munkakerülő életforma, a magántulajdont, együttélési normákat nem tisztelő erkölcsi felfogás követői.”

Mélységesen igaza van. Ismerek olyan romákat, akik beilleszkedtek a rendszerbe, nincs is velük semmi bajom, viszont a deviánsokat meg kellene már fegyelmezni, és ha az állam nem képes, vagy nem hajlandó, akkor állampolgári szerveződések kellenek, hogy elvégezzék ezt a munkát.

Egyébként ők is szervezkednek maguk között, ha roma bajba kerül, milyen hamar összeszalad 50 - 60 cigány.

2014. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Egy hete egy átlagos hétköznap jártam Tarnabodon, ahol már cigány többség van. Voltak akik tucatszám lézengtek az utcán céltalanul vagy éppen a házuk előtt üldögéltek maguk elé bambulva vagy éppen felénk fordulva, de voltak akik a szántón kapálgattak (kb. 8-an) felügyelet mellett. Az utóbbiaknak lehet jövőjük a magyar társadalomban, a lézengőknek nem igazán. Sajnos a semmittevőkből 6x annyi van.
2014. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Attól hogy kimondja a valóságot, és helyén van a valóságról alkotott képe, miért lenne Jobbikos?

Idehoznék neked véletlenszerűen átlag dolgozó embereket leginkább közép,kelet,dél Európából, szerinted hányan osztanák ezt az igazságot?

Azért ezekről a helyekről mert ott ténylegesen ismerik a cigányokat, meg hogy mi az hogy cigány.

Ez egy nemzetközi szó egyébként, én sem tudom az eredetét, lehet hogy a saját nyelvükön őket jelenti.


Nos saját véleményem, hogy ha az állam nem akarja megvédeni az ártatlan állampolgárait a bűnözőktől, akkor engedtessék meg hogy majd az ártatlanok megvédjék magukat.


Mert az úgy antimagyar, antidemokratikus, nemzetellenes hogy a renitens kisebbséget ennyire egyoldalúan védi az állam még akkor is ha bűnösek, az ártatlan többséggel szemben.

Szerintem EZ IS a rasszizmus.

Főleg az, hogy egyesekre nem vonatkozik a törvény, másokra meg hatványozva csap le.

Amikor a belvárosban 4,6-oson fényes nappal leszúr valakit egy nem idén barnult, a bkv meg lehazudta, szerinted mennyire vannak itt rendben a dolgok?

Több mint 1 millió ember már nagyon unja ezeket az antimagyar jelenségeket.

2014. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem full igaza van. Ki kellene mondani azt, amit a lakosság 80%-a tapasztal, nem pedig homokba dugni a fejünket. Nem vagyok se jobbikos, se antiszemita, se hungarista, de az tény, hogy Magyarországon a legnagyobb kárt azok folytatják, akik olyan életformát folytatnak, ami a cigányokra jellemző. Lehet homokba dugni a fejünket, és beletolni még párszáz milliárdot a felzárkóztató programokba. Szegélyezni őket, fizetni a CSÁLÁDIT, elviselni, hogy terrorizálnak minket, hogy ellopják a bicikliket, kirabolják a gyerekeket, stb. de sokkal hatékonyabb lenne beismerni a problémát és mindennemű pozitív diszkriminációt megszüntetni, a rendőrségnek pedig nem orrba szájba bírságolgatnia kellene, hanem tényleg rendet tartani, ha kell, akkor fegyvert használni. (simán lehetne minden rendőrön egy kamera, ami rögzíti a történteket, és ezzel a visszaélések lehetősége is megszűnne)
2014. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

ne mondjad már h azáltal h vkinek nem megfelelő a viselkedése vagy életvitele hogy akkor ezáltal cigány. Az cigány aki annak született, akinek van a felmenői között roma. ha egy magyarnak eltérő az életvitelje, akkor nem cigány hanem egyszerűen egy antiszociális magyar....

a bíró meg nyilvánvalóan szimpatizál az említett egyesülettel, így már nem független, hanem elfogult, ami nem lenne helyes, de van ilyenre sok példa, úgy h nem vagyok különösebben meglepődve...

2014. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 viktorvarga ***** válasza:
100%

ezzel mindenki tisztábavan,csak az a furcsa h valaki kimeri mondani még ha az állásával játszik is.

aki nem köztük él az könnyen liberálisoskodik ám!!

2014. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van,de ,hogy jobbikos-e azt nem tudom,kérdezd meg tőle.
2014. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, és nem csak a jobbikosok rühellik őket, hanem mások is akiket "boldogítanak", és ezt akár Kanadára is mondhatjuk, ott pedig nincs is Jobbik.
2014. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!